PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417605}

Opowieści na dobranoc

Bedtime Stories
6,7 47 199
ocen
6,7 10 1 47199
Opowieści na dobranoc
powrót do forum filmu Opowieści na dobranoc

Co lepsze?

użytkownik usunięty

Co jest lepsze: "Madagaskar 2", czy "Opowiści na dobranoc"?
Bardzo prosze o odpowiedzi bo nie wiem na co sie do kina wybrać, a musze wybrać spośród tych dwóch seansów!

ocenił(a) film na 4

Cokolwiek, tylko nie Madagaskar! O ile pierwsza część jest naprawdę zabawna i pełna zwrotów akcji, Madagaskar dwa ma naciąganą debilną fabułkę, gdzie wątek lwów jest tak bezczelnie zerżnięty z disneyowskiego "Króla lwa", że aż zęby bolą. Humoru tam też nie znajdziesz, można się ze dwa razy uśmiechnąć.
"Opowieści..." to także nie jest wybitne dzieło, jak np. E.T. Ale są barwne, wesołe, o nietypowej fabule. Ogląda się świetnie. Polecam.

ocenił(a) film na 9

Mi osobiście bardziej podobały się "opowieści na dobrano", wiadomo "Madagaskar 2" nie jest zły ale to powielanie czegoś co już było- a jak zwykle dwójka gorsza od jedynki

użytkownik usunięty

ok dzięki za odpowiedzi

teraz (po obejżaniu madagaskaru dwujki) wiem co lepsze
i jeszcze raz thx

Ostatnio oglądałam ,,Madagaskar 2" i jest świetny, a ,,Opowieści" nie oglądałam, ale czuje że są świetne. ,,Madagaskar 2" 10/10 , ,,Opowieści na dobranoc" 10/10.
Polecam ,,Zaczarowana" i ,,Opowieści z Narnii Lew, czarownica i stara szafa" i ,,Madagaskar".
Pozdro dla fanów: ,,Opowieści z Narnii Lew, czarownica i stara szafa" i Georgie Henley. <3

Obejrzałam oba i zdecydowanie bardziej podobał mi się Madagaskar. Polecam :)

wampek

,,Opowieści" nie oglądałam, ale czuje że są świetne.... Opowieści na dobranoc 10/10" wow, i oceniłaś już tak. Niezła jesteś. Przeczytaj jeszcze raz swój post i zastanów się jaki jest sens oceniania filmów przed oglądnięciem. Trochę rozsądku. A Madagaskar II, nie zasługuje w żadnym wypadku na 10 (arcydzieło). pozdro

madagaskar 2 jest swietne!!!!! nie widzialam opowiesci na dobranoc ale z tego co czytalam to ...MADAGASKAR 2!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9

Opowieści na dobranoc dużo lepsze!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones