PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417605}

Opowieści na dobranoc

Bedtime Stories
6,7 47 199
ocen
6,7 10 1 47199
Opowieści na dobranoc
powrót do forum filmu Opowieści na dobranoc

Świetne kino familijne! Bardzo fajna historia okraszona całkiem niezłymi efektami specjalnymi. Wciągająca i przezabawna!
Dubbing polski jest świetny i duża w tym zasługa Kowalewskiego! Ubaw umiarkowany a w końcówce to już po same pachy!
Jak dla mnie zasłużone 8/10!

Adash

Dodam jeszcze że przed obejrzeniem nie wchodziłem na FW i w sumie dobrze bo pewnie bym się zniechęcił! A tak uważam że naprawdę warto było obejrzeć!

Adash

film bardzo mily do oglondania bardzo fajne efekty
**********

Adash

zgadam sie z kolega!! za niska nota, ale u nas nie brakuje krytykow filmowych co wyzywaja sie w necie. 8.5 /10 naprawde dobry film

ocenił(a) film na 8
Adash

Według mnie też zdecydowanie za niska nota, film ekstra ubaw po same pachy dawno się tak nie uśmiałem, najlepszy był Sandler i Wyłupek

ocenił(a) film na 7
Adash

Nie wiem jak było wcześniej ale dziś jest 6,84-czyli "dobry". To adekwatna nota. Arcydzieło to przecież nie jest a jedynie dobre kino familijne. FIlmowi familijnemu raczej nie łatwo tą ocenę przeskoczyć biorąc pod uwagę gusta wszystkich widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones