PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217251}

Opowieści o zwyczajnym szaleństwie

Příběhy obyčejného šílenství
7,6 14 234
oceny
7,6 10 1 14234
6,9 8
ocen krytyków
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
powrót do forum filmu Opowieści o zwyczajnym szaleństwie

kocham czeskie kino

ocenił(a) film na 9

a ten film jest najlepszą jego ilustracją. Dlaczego Polacy nie porafią robic niezwyczajnych i niedołujacych filmow o zwyczajnych i czasem dolujących sytuacjach?...

ocenił(a) film na 8
Dympna

Zgadzam się zupełnie, aczkolwiek jak dla mnie, to zakończenie było bardzo dołujące.

ocenił(a) film na 10
Dympna

Tak! dla mnie jeden z najlepszych czeskich filmów. A dlaczego? może dlatego, że podobno 90% Polaków to katolicy, a Czechów chyba 20-39%

Dympna

Zgadza się .. określenie "czeski film" nabiera nowego znaczenia. Jakiego? Pozytywnie i do przodu.

ocenił(a) film na 7
Dympna

Ah, wyjęłaś mi to z ust. Od dawna zadaję sobie pytanie dlaczego Polacy robią ciężkie filmy o ciężkich sprawach, a Czesi potrafią robić lekkie filmy o ciężkich sprawach ;). Również lubię Czeskie kino, właśnie za to cudownie pozytywne podejście i niezwykłe poczucie humoru.

Dympna

Film rzeczywiście jest przejmujący, cała ta groteska słoików do Bośni, sam główny bohater i syndrom trzydziestolatka i ta jedna z ostatnichs cen gdy jego matka Nina Divišová biega po Waclawaku....
Ciekawe że sam Zelenka zawsze mówi że bardziej ceni swoje przedstawienia teatralne niż adaptacje filmowe.
Kiedyś w sieci krążyło to przedstawienia w podobnej obsadzie ale na deskach teatru. Wyborne

czechypopolsku.pl

ocenił(a) film na 5
Dympna

Z równym powodzeniem można zapytać, dlaczego Hollywood różni się od Bollywoodu.

ocenił(a) film na 7
Dympna

Polecam p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones