PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 109
ocen
6,8 10 1 127109
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Kilka fanek Skandara Keynesa (grał Edmunda w OzN) wpadło na pomysł, aby wysłać do niego zbiorowy list z prośbą o autograf. Co więcej, chcemy go poprosić o napisaną RĘCZNIE odpowiedź. List będzie wspólną pracą, więc każdy będzie mógł dodać coś od siebie. Zapraszamy wszystkich do dołączenia się.

Im więcej nas będzie tym większa szansa, że nam się powiedzie!

Każdy z nas będzie miał także udział w dalszych losach listu. Jednocześnie będzie miał jakieś obowiązki z nim związane. Ustalimy kto list:
- napisze,
- przetłumaczy,
- wyśle i poniesie koszty wysyłki z priorytetem,
- odbierze i zafoliuje, aby się nie zniszczył

Aby każdy kto brał w tym udział zobaczył list, będziemy go przesyłać sobie po kolei. Od osoby, do osoby. Kolejność zostanie ustalona.:) Niestety koszty wysyłki listu do następnej osoby każdy poniesie sam.

Zapraszamy do zapisywania się! Przy zgłoszeniu prosimy podać swój nr gg, abyśmy szybciej mogli się porozumieć.

ocenił(a) film na 8
xsunx

Tylko że w tym problem że nie mam z kim jechać...mamie się jak zwykle nie chce, tata w Anglii. Nie mam jak :(

ocenił(a) film na 8
inka341

Ale nie mam z kim :( Tata w Anglii cały czas a mama się nie zna na takich rzeczach...;/ w górach tylko 1 raz byłam...

ocenił(a) film na 8
Lily214

No w końcu ;P Więc pisałam przedtem że nie mam z km podróżować po Polsce boo tata w Anglii a mamie się wiecznie nie chce albo ma wymówkę typu "nigdy tam nie byłam więc nie będę ryzykować..." <blablabla> ;(

knatalia01

Zawsze można pojechać gdzieś do rodzinki. Moja jest porozsiewana po całej Polsce;P. Z resztą mnie też się szykują tylko krótkie odwiedziny w rodzinnych stronach a tak to całe wakacje będę siedzieć w domu. Ale zajęcie na pewno jakieś się znajdzie. Po prostu więcej optymizmu:D

inka341

Zawsze można pojechać gdzieś do rodzinki. Moja jest porozsiewana po całej Polsce;P. Z resztą mnie też się szykują tylko krótkie odwiedziny w rodzinnych stronach a tak to całe wakacje będę siedzieć w domu. Ale zajęcie na pewno jakieś się znajdzie. Po prostu więcej optymizmu:D

ocenił(a) film na 8
xsunx

Napewno wyjde gdzieś na lody na spacer...czy na pizze ;) Chodziło mi o to że nigdzie nie wyjeżdżam :P

ocenił(a) film na 10
Lily214

U mnie mo rodzice nie wyobrazaja sobie wakacji bez wyjazdu na mazurki:)

inka341

:)) Dokładnie. A jak nie ma gdzie wyjechac to "wychodzę" na rower z przyjaciółmi. Zawsze jest ktoś, kto akurat siedzi w domu. Można sobie pójść nad jeziorko... To, że wakacje mają być spędzone w domu, to nie znaczy, że nudnie xP.

ocenił(a) film na 10
xsunx

To ja sie wpisuje pierwsza jako dziewczyna ktora rzuciła pomysł;] i dzieki wam on sie przyjął;]

Moj numer gg - 7784198

knatalia01

to ja sie wpisuję jako dziewczyna, która do spółki założyła to forum.:)

9186980 (ejj, masz opis z mojej ulubionej piosenki xP Ja mam opis do niej nawiązujący) xPxP

ocenił(a) film na 10
xsunx

oki jestem trzecia:P oby tak dalej:P 819809

ocenił(a) film na 10
xsunx

Ej no ludzie co z wami??? zglaszajcie sie bedzie fajnie;]!!!

knatalia01

No ja oczywiście dołączam się również;)

Mój nr gg-11511880

inka341

łe...:( tak mało ludzi jak na razie... Poczekamy, zobaczymy- może zbierze się więcej osób...ehh

xsunx

Musimy być przygotowani również na taką ewentualność, że więcej nas nie będzie:(

ocenił(a) film na 10
xsunx

Chryste Panie! Fanie co sie z wami dzieje????????????????

knatalia01

Trzeba było pisać zbiorowe listy zaraz po premierze Kaspiana, to byście miały masę ochotniczek x]

ocenił(a) film na 10
Erendis

Hmm... wtedy nie byłam jeszcze zalogowana na filmweb i ne było takiego pomysłu;] moze po premierze wedrowca do switu wstawimy ten sam temat mam nadzieje ze bedzie duzo ochotniczek;] a ty Erendis czemu sie nie wpiszesz? :) Mamo! Juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze Skandara. Ale bedzie przystojny!

knatalia01

Hmm, w sumie nie mam żadnych powodów, żeby uważać się za jego fankę :P

Poza tym, zobaczę czy Wam w ogóle z tego coś wyjdzie xD Widziałam już podobne akcje. Ale polegały na tym, że wszystkie dziewczyny wysyłały kartki urodzinowe do jednej, która potem miała jedną paczką przesłać je do solenizanta, do Niemiec. Ale potem wstyd było tą paczkę wysyłać, bo tak mało tych kartek było :P

ocenił(a) film na 10
Erendis

No nie chwalac sie;] to chyba nasz pomysl jest lepszy. Tylko jakos ludzi mało!!! Ja przypuszczalam ze w ciagu jakis 3 dni juz z 10 bedziemy miec a tu klapa.

knatalia01

Nie no, najlepszym pomysłem na urodziy było zakupienie tortu od fanklubu :P Tylko że na ten pomysł wpadli niestety Niemcy, a nie polski FC XD

10? Przecież na stronę KK na filmwebie wchodzą już praktycznie jedynie stali bywalcy. Musiałabyś to załatwić jakoś inaczej, popisać do ewentualnie zainteresowanych ludzi, może poprosić jakąś narnijską stronę o wstawienie informacji o akcji?

ocenił(a) film na 10
Erendis

A wiesz, myslalam nad narniawnas bo tam teraz duzo sie udzielaja. I chyba tak zrobie tylko musze pomowic z xsunx

knatalia01

A co to w ogóle za strona? Nigdy tam nie zaglądałam:(

ocenił(a) film na 10
inka341

Bardzo dobra strone niedawno sie tam zalogowalam i mysle ze jest naprawde fajna. Przeznaczona dla fanow Narnii tylko trzeba tam dosyc duzo posiedziec zeby przeczytac wszystkie tematy i dojsc co gdzie jest bo dosyc duzo tam wszystkiego;] Mysle ze tam dobrze by bylo wstawic ten temat tylko czekam az ktos sie zgodzi;]

knatalia01

Jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko ;D

inka341

hehe :) Ja też nie.:) Hm.. Noo, mało ludzi jest! Myślę, że to dobry pomysł. xP

ocenił(a) film na 8
xsunx

Ja chce jeszcze.! :D

Nr gg: 9639423

<za krutki>

ocenił(a) film na 8
Lily214

I ja moge wysłać :P Ale potem podać żeby odp na mój adres przysłał xD Ale wam potem wyśle :D

Lily214

Jak chcecie, ale myślę, że najszybciej będzie jak list zostanie wysłany ode mnie. Ostatecznie szybciej dojdzie do Anglii z Irlandii niż z Polski;P. No i potem nie będzie musiał się wracać na wyspy.

ocenił(a) film na 8
inka341

Yhh...No nie wiem ja moge wysłaś ;P
Bo tłumaczyć raczej nie umiem, a pisać...To też niezbyt ;/ A ja wyśle Priorytetem i też szybko dojdzie :)

ocenił(a) film na 10
inka341

nie,nie,nie ja myśle że inka dostanie go pierwsza bo ma najblizej do W.Brytanii i szybciej do niej przyjdzie niz do Polski. I chyba nie bedziemy robic takiego zamieszania Najpierw Polska potem Irlandia i z Irlandii pewnie znow do Polski bo orginalny list ma trafic do tej osoby ktora go wyśle. Ale spokojnie narazie nic nie ustalamy bo sie jeszcze fani zbierają. Najpierw trzeba poczekac az sie troche zbierze a potem ustalamy.

knatalia01

Hmmm...tak, najpierw poczekajmy aż ludzie się pozgłaszaja... ale Lily214, nie obraź się, ale chyba lepiej będzie i tak, jeśli wyśle ten list inka. Poprostu bedzie łatwiej. W dodatku list nie będzie duzo krążył nad oceanem. No i większe szanse na szybszą odpowiedź.:):) Ale to nie jest jeszcze ustalone, najpierw poczekajmy na ludzi! xP

ocenił(a) film na 8
xsunx

Okey...spokojnie nie obrażam się :P Ale jakbyście zdążyły do 4 kwietnia to ja ten list z Anglii moge wysłać :D CHyba że chcecie żeby Inka wysłała do ok :P

ocenił(a) film na 10
Lily214

zobaczymy w jakim tempie beda sie wpisywac fani bo narazie to krucho z tym wiec nie robmy sobie nadziei ze cos moze z tego wyjsc. Bo zeby sklonic Skandiego zeby odpisal do nas recznie to musi byc duzo osob.

knatalia01

Ejj! Nie chodzi mi o to, żeby koniecznie inka to wysłała! Nie to miałam na myśli. Chodziło mi o to, żeby było szybciej.

A co do fanów to zgadzam się- trochę nas mało jak na teraz...:(( Echh xP

ocenił(a) film na 10
xsunx

No tak, ja tez bysle ze jezeli ona to wysle to odesla szybciej bo maja blizej a do Polski bedzie szedł długo. Pewnie trzeba bedzie załozyc jeszcze raz ten temat na PWdŚ ale to już po premierze jak sie wszystko ruszy;]

ocenił(a) film na 8
knatalia01

Yhh...po premierze Skandar będzie miał więcej fanów i wątpie żeby miał czas odpisać sam...no ale jak chcecie xP Ale faktycznie jest nas troche mało ;/

Lily214

Po prostu od premiery księcia minęło już trochę czasu i coraz mniej ludzi zagląda na tę stronę. Też uważam, że najprawdopodobniej trzeba się będzie z tym wstrzymać, ale nie traćmy nadziei:)

Co do listu też uważam, że ode mnie byłoby najszybciej, ale jak chcecie. Bo widzę, że rozpętałam o to prawdziwą wojnę ;D

ocenił(a) film na 8
inka341

Ale nie o to chodzi...Przecież ja tylko zaproponowałam żeby wysłać...jeśli Inka ma bliżej to niech ona wyśle przecież nam zależy żeby szybko doszło a nie żebyśmy się kłóciły xP

ocenił(a) film na 10
Lily214

Kazdy chcialby miec orginalny list dla siebie no ale jesli zbierze sie nas troche to trzeba bedzie podjac decyzje tk zeby bylo sprawiedliwie i zeby nikomu nie wyrzadzic krzywdy;] A po premierze jesli bedzie duzo fanek to tym lepiej beda sie wpisywac i wieksze sznase na odpisanie recznie. Chociaż nie wiem czy wtedy bedzie mial czas no ale trzeba probować.

knatalia01

Ja uważam, że trzeba poczekać do następnej premiery:(. Wtedy zbierze się więcej fanów. A jeśli chodzi o oryginał to pewnie dostanie go osoba ostatnia w kolejce do czytania, bo bez sensu jest, żeby miała do kogoś odsyłać list jeszcze raz.

ocenił(a) film na 10
inka341

Ja mysle ze powinna go dotsc osoba ktora sie w tym najbardziej zaangazuje. Nic za darmo:)

ocenił(a) film na 8
knatalia01

Heh...tesh tak sądzę^^ale wedłóg mnie: wiem że jest nas teraz mało ale jeśli poczekamy do następnej premiery Skandar będzie miał o wiele więcej fanek czyli o wiele więcej listów i może nie mieć czasu nam odpisać sam :(( Ale jak tam chcecie :)

ocenił(a) film na 10
Lily214

Ale nie musimy odrazu po premierze do niego pisac. MOzna odczekac miesiac i dopiero wysłać. Teraz jest nas za malo zeby mogl sam odpisac na nasz list a po premierze ( mam nadzieje ) bedzie nas wiecej.

ocenił(a) film na 8
knatalia01

O i bardzo dobry pomysł :D Wtedy nie będzie miał aż tak strasznie duużo na głowie :)

Lily214

Noo... ale wtedy trzeba będzie link do tego forum wkleić na stronkę WdŚ xP No to troszkę poczekamy..

ocenił(a) film na 8
xsunx

Nooom jest troszeczkę czekania... do 2011 roku...to prawie 2 lata:(

Lily214

ojjjjjjojoj.... To trochę ZA długo :/ <za któtki><za któtki><za któtki><za któtki><za któtki><za któtki><za któtki><za któtki>

ocenił(a) film na 8
xsunx

No właśnie :( :( Chyba że...popytam koleżanki z klasy czy nie chciały by się dołączyć...na pewno jakaś się znajdzie :) A ile chcecie żeby nas było minimum??

Lily214

Może to wydaje się smieszne, przy tej ilości osób, ale miało być tak z 20, chyba.:) Albo więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones