PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 121
ocen
6,8 10 1 127121
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Bzdety

ocenił(a) film na 3

Ta beznadziejna kontynuacja pierwszej niezłej części aż razi komercją i brakiem magii. Czego w ogóle taki film uczy dzieciaków? Według mnie absolutnie niczego, no może jedynie przemocy. Ja wychowany na The Neverending Story nie kupuję tego badziewia. Naprawdę kaszana, kaszana która niestety nie stała się klapą finansową. Gdzie się podziali dziś twórcy tacy jak niegdyś Wolfgang Petersen,dzięki któremu dzieci pokochały książki, gdzie podziała się genialna muzyka jak własnie w Neverending Story, gdzie ta magia, gdzie ten strach, mam na myśli zmorę wielu dzieciaków jakim był Gmork? Dzisiejsze kino familijne zatraciło gdzieś już prawdziwe emocje i klimat. Szkoda.

disco_man

Akurat nie zgodzę się ze niczego film nie uczy, uważam że naucza dzieciaków ale i dorosłych aby nie wątpili w to co wierzyli.

Po drugie nie wiem dlaczego oczekujesz, akurat w tej części Narnii mroku - Gdyby byłaby to adaptacja ''Srebrnego Krzesła'' to wtedy owszem jest i mrok i strach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones