PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 109
ocen
6,8 10 1 127109
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Książka vs Film

ocenił(a) film na 6

Jak według was?

Moim zdaniem książka 100% razy lepsza ( w tym wypadku) dałabym jej 10, niestety film tylko
6.

lenka96

Ja z kolei uważam odwrotnie. Czytałam książki ale niestety tylko dwie pierwsze, bo wymiękłam. W ogóle nie przypadły mi do gustu. Wydaje mi się, że gdybym przeczytała je mając może z 7-8 lat to pewnie by mi się podobały. No ale niestety zrobiłam to mając lat 15 dlatego wydają mi się zbyt dziecinne. W filmie natomiast był ten dreszcz emocji, którego zabrakło mi w książkach. Lewis pisał je zmyślą o dzieciach, a jak widać twórcy filmu nakręcili coś, co mogłoby spodobać się starszym.
Także moja opinia to 10 dla filmu i 4 dla książek.

Jakie jest Wasze zdanie?

ocenił(a) film na 7
LadyAnna6

7,5 dlA KSIĄZEK I 8 DLA FILMOW

lenka96

"Opowieści z Narnii" to jeden z nielicznych filmów, które podobają mi się bardziej niż książki...

yvonneD

no tak, film jest bardziej zrobiony pod starszych widzów, a książki są zrobione w stylu bajek dla dzieci gdzieś do 12 roku życia...
Dlatego nie dziwię się, że są różne odczucia w porównywaniu... Lepiej ich nie porównywać....
Książki mi się dobrze czytało, a miałam już 18 lat :P Film jest przeciętny i nudnawy.... Pierwsza część lepiej wypadła....

ocenił(a) film na 6
pixi222

Jak dla mnie książki mają to coś (nie tylko w tym wypadku) czego filmowi brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones