PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 109
ocen
6,8 10 1 127109
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Z wielu opinii, które przeczytałem o drugiej części „Opowieści z Narnii” wychodzi na to, że film niezbyt trzyma się książkowej wersji. Nie miałem przyjemności zapoznać się z serią Lewisa dlatego mogę jedynie oceniać sam film, który według mnie stoi na porównywalnym poziomie co „Opowieści z Narnii: Lew…”. Wizualnie i estetycznie nie ma się do czego przyczepić. Muzyka filmowa jak dla mnie bomba, szczególnie podniosłe momenty wywołują spore emocje. Jedynie do czego się przyczepię to scena walki pomiędzy Piotrem a Mirazem. Kuriozalny moment przerwy w trakcie trwania walki (ci co oglądali będą mieli pojęcie o czym piszę) rozbawił mnie dość znacząco. Z tego co się dowiedziałem z kilku poprzednich wypowiedzi taka przerwa miała miejsce również w książce z tym, że nie była ona tak przesadna i nieżyciowa. Podsumowując „Opowieści z Narni: Książę Kaspian” to kolejna przyzwoita produkcja, przy której nie można się nudzić. Przebaczę nawet nadmierny dramatyzm, patetyczność i bożyszcza nastolatek w postaci Bena Barnesa. Idealna pozycja na zabicie czasu.

ocenił(a) film na 7

W książce była to przerwa porównywalna do przerwy między rundami w boksie, a nie wymiana zdań dotyczących taktyki czy dalszych losów.

tom_evans

generalnie jest nudnawy.... 1 była o wiele lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones