PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 109
ocen
6,8 10 1 127109
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Jak w temacie szukam filmów o podobnym temacie co polecacie mogą być stare i to bardzo

smaluu

Ale chodzi ci o filmy dla dzieci, czy nie tylko? Mogą być animowane?

Jeśli chodzi o temat przechodzenia ze świata rzeczywistego do świata magii to polecam "Most do Terabithii" Choć jest to film o trochę bardziej poważnej tematyce, połączenie przygody z dramatem, choć również o dzieciach. Opinie ludzi są dość skrajne, ze względu właśnie na te elementy dramatu i przez to że nie wszystko było w filmie w prost wyjaśnione. Mimo wszystko ja ten film pokochałam i bardzo zachęcam by jednak spróbować.

Bardziej dla dzieci są "Kroniki Spiderwick", bardzo sympatyczny film przygodowy, ładnie zrealizowany.

Z filmów animowanych "Spirited away - w krainie bogów" to piękna historia o dziewczynce która trafiła do świata bożków i duchów japońskich. Film studia Ghibli, o ile pamiętam tworzony we współpracy z Disneyem.

Jeśli chodzi Ci bardziej o klimat, to moim zdaniem wpasowuje się tu "Złoty kompas". Jest to oczywiście odczucie bardzo subiektywne, ale dla mnie Narnia i "Złoty Kompas" zawsze leżą gdzieś obok siebie :)

Możesz spróbować też filmu"Gdzie mieszkają dzikie stwory" choć sama go nie widziałam (zamierzam dopiero) to z opisu wydaje się być podobny do Narnii.

ocenił(a) film na 8
smaluu

Złoty kompas" , :Gwiezdny pył' , "Labirynt" z 1986 roku, "Hook", Przygody barona Munchausena " 1988 ,;)) super!

ocenił(a) film na 5
Nina_73

Może przez podobny klimat rozumiesz klasykę fantasy? W takim razie polecam chociażby to, zwłaszcza jeśli naprawdę nie przeszkadza Ci, że film ma już trochę lat.

Conan Barbarzyńca
Willow
Ladyhawk
Exkalibur

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones