PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 021
ocen
6,7 10 1 84021
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

ej ! Jeżeli będą taki przerwy między częściami to ,,ostatnia bitwa" wyjdzie dopiero około 2017 roku :/

gepardzik

Zrobienie takiego filmu nie trwa pół roku, trzeba napisać scenariusz, znaleźć reżysera,załatwić budżet, zrobić scenografię, kostiumy, rekwizyty, skompletować obsadę, nakręcić, zrobić efekty i muzykę. To wszystko może zająć z 2 albo lata albo nawet więcej. Niestety poczekamy sobie, ale najważniejsze że robią.

silmarien

Jeśli będą kręcić wszytskie części to możliwe;p
Ale zwróćcie uwagę że są dwie części, które dzieją się, że tak powiem, poza czasem. Mówię o "Siostrzeńcu czarodzieja" i o tym Chłopcu i Koniu, nie pamiętam jak się nazywa. Bo po co nagle pokazywać historię o podróży chłopaka w czasie, gdy 4 rodzeństwa była jeszcze w Narnii w 1 tomie? Nie ma dużego związku. A Siostrzeniec Czarodzieja?? Historia ciekawa, nawet bardzo ale już będzie po przygodzie kuzyna rodzeństwa i jego koleżanki (kto czytał ten wie) więc, jak pokażą historię sprzed pierwszego tomu to się trochę pogubią ci co nie czytali.
szkoda ze nie skrocili tego siostrzenca i nie dali jako prolog do 1 czesci. ze chlopak obudzil czaorwnice, a tak wlasciwie to dzieki niemu narnia sie "narodzila" a pozniej by go pokazali jako staruszka, i ze do niego dzieci przyjechaly itd.

m_0502

aczkolwiek, fajnie by bylo gdyby nakrecili wszystkie.
tylko szybciej;/ bo jak wroca w 7 czesci wszyscy (odwrocony swiat itp- tego sie nie spodziewalam, ale mialam male problemy ze zrozumieniem o lustrzanym odbiciu prawdziwej narnii- jakos moja wyobraznia tego nie pojmuje. a moze wchodzi sie z lustra do lustra? to juz wiem gdzie aslan jest wtedy gdy go nie ma! w tym lepszym swiecie <eureka xD>) no, bo jak wroca to starzy beda. aktorka grajaca łucje bedzie miala 24 lata. a piotrus? z 35!

m_0502

To czekanie może wyjść niektórym częściom na dobre. W "Koniu..." Pevensie są już dorośli, podobnie jak w "Ostatniej bitwie". Dzięki temu, że części powstają tak wolno aktorzy będą mogli zagrać samych siebie i nie będzie trzeba stosować "dorosłych dublerów" jak to miało miejsce w zakończeniu "Lwa.."

ocenił(a) film na 10
gepardzik

w sumie wolę poczekać i niech w dwa lata nakręcą porządny film, niż w ciągu pół roku jakieś badziewie...

gepardzik

No cóż, a ja przeczytałam, że to będzie ostatnia część i na razie nie panuje się nakręcania dalszych. Tak więc wygląda na to, że wzięli się za coś, czego nie zamierzają skończyć nawet:/

eMeM

no to jest wkurzająca.Harry'ego Pottera robią szybciej a efekty sa podobne ;//
no ale dla fanów to nie problem ;))

użytkownik usunięty
eMeM

coś źle czytałaś....chcą nakręcić wszystkie częśc iale jest plan by najpierw "ostatnią bitwę" a potem "siostrzeńca czarodzieja". ale to tylko plany wstępne....


nie strasz ludzi bo nie masz racji :P

Interesujące... najpierw koniec, potem początek? Masz może jakieś źródło? Chętnie poczytam ;)

użytkownik usunięty
Arbonne

hmm....to jakiś wywiad...poszukam....ale będzie po angielsku :D
"Probably the first story would probably be the last one to tell, the prequel The Magician's Nephew."

Wywiad z reżyserem "Lwa... " i "Kaspiana" stąd:

http://www.narniaweb.com/news.asp?id=1750&dl=18698750

w sumie to ja i tak najbardziej lubię pierwsze 3 częśći i żałuję że z Pevens'ami rozstajemy się tak szybko bo ich polubiłam,a szczególnie Piotra.
no cóż.będe chodzić na to do kina mimo wszystko xdd

paczek93

Wielka szkoda. Ja tu widzę potencjał na całą serię. Ach, no i moje ulubione ostatnie trzy części nie zostaną nakręcone? :( Ach.... Ale teraz czekam na ,,Wędrowca". No i ,,Hobbita", ,,Koralinę" ,,Atramentowe serce" (na to ciut mniej)

użytkownik usunięty
Arbonne

chodzi ci o Narnię, tak ? Nakręcą je! Muszą!!!! Ja muszę zobaczyć "Konia i jego chłopca..."

Masz na to dowody, czy to po prostu ,,cicha" nadzieja? ;)

użytkownik usunięty
Arbonne

wywiad z "dziedzicem" praw autorskich Lewisa do "Narnii":


"We still have five books to do. I'm working right now on pre-production on The Voyage of the Dawn Treader, and I'm already starting discussions on The Silver Chair. And we're just toying with the idea of doing The Horse and His Boy after that. So we are thinking ahead."

Zrobią całą 7, wierzę w to :)



Szczerze mówiąc byłoby to dość głupie, gdyby nie zrobili. No i nie marketingowe, patrząc materialnie :)

Świetnie! Jestem podbudowana psychicznie :)

użytkownik usunięty
Arbonne

po więcej informacji zaglądaj na http://www.narniaweb.com/ :D

Szkoda by było nie robić całości... Czekam zwłaszcza na "Srebrne krzesło" i "Siostrzeńca czarodzieja", ale "Konia..." też. Fajne jest to że to nie HP, będą inni główni bohaterowie, nie tylko Pevensie (to by się zrobiło nudne).

użytkownik usunięty
silmarien

no właśnie....teoretycznie można "Konia" i "Srebrne krzesło" kręcić razem :P

gepardzik

PODOBNO mają zrabić tylko 3 częsci... ja najbardziej czekam na Siostrzeńca Czarodzieja, bo po 1 czesci ta jest najlepsza :) Ale skoro pracują w takim tępie, to 6 możemy sie spodziewać w 2018, a o 7 to już w ogóle... :)

użytkownik usunięty
Logan__

NAKRĘCĄ WSZYSTKIE CZĘŚCI!! Dobra sorry wkurzyłam się. Filmweb coś chlapnął i poszła plotka w świat...najnowsze informacja mówią, że chcą nakręcić wszystkie, zaczęły się właśnie rozmowy o "Krześle" a myślą już i "Koniu..." sam producent (albo przybrany syn Lewisa? nie pamiętam :D) mówił, że mają zamiar nakręcić wszystkie 7 części....

JEEEST! Teraz to już nieważne kiedy, ważne że wogóle. Może na ostatnią część pójdę już z dzieckiem? ;) czas leci

gepardzik

Aby nakręcić film potrzeba wiele czasu więc myśle że w ciągu 10 lat nakręcą wszystkie części.

thedagusia_13

Hmm...LOTR'a już nakręcili.HP zostały im 3 część[ 7 częśc będzie podobno podzielona na dwie tak aby były w niej wszystkie szczegóły-prawdopodobnie Spielberg ;x],Piratów z Karaibów skończyli...czyli powinni sie dość szybko uporac.Tak myślę.
Zgłaszam błąd: w poprzednim swoim poście napisałam że do gustu przypadł mi szczególnie Piotr-przejęzyczenie tzn.Edmund < 33 xdd

użytkownik usunięty
paczek93

Władce kręcili od razu, bez przerwy. Mieli scenariusz do 3 części gotowi i tylko musieli nakręcić :D Dlateog to szybko poszło :) Narnie kręcą inaczej....I HP też :)

gepardzik

Nie mogę się doczekać "Opowieści z Narnii-siostrzeniec czarodzieja"

użytkownik usunięty
Gabriella_Montez

ja "Konia" - to mój ulubiony tom.....Szasta, AraviS, KORIN!!!!! :D

ocenił(a) film na 7

Siostrzeniec i Ostatnia bitwa były najnudniejszymi tomami i nie płakałabym, gdyby ich nie było :] Ale tomy 1-5 muszą byc koniecznie ! :]

vanessa_9

Hmm...czwórka jest mi obojetna..piątke muszą nakręcić koniecznie gdyż Korin jest bezbłędny i muszę go zobaczyć ; DD a hm..szóstka? warto zobaczyć jak tworzą Narnię a w siódemce oczywiście jak ona się kończy i jak zaczyna ponownie ;))

paczek93

Muszą być wszystkie ;-) Ale SK najmniej mnie ciekawi. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones