PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 026
ocen
6,7 10 1 84026
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

W "Wędrowcu" Piotr i Zuzanna się już nie pojawiają, tak wynika z tego co napisał kiedyś Lewis. Chyba że to jakiś nowy koncept Apteda. To poproszę o źródła, bo mnie to zaciekawiło :)

ocenił(a) film na 8
Amadis

Albo bład tego co tworzył stronę, albo maja się pojawic epizodycznie. Na przykład: moga pokazać Piotra przygotowujacego się do egzaminu, albo Zuzannę płynącą do Ameryki.

Tatar

moze zastapia Euchstachego Zuzanną i Piotrem?????????????????????

fifionek_1991

Nie, nie zrobią nam tego, to Wam mogę obiecać :)

Amadis

To by była zbyt duża zmiana w scenariuszu :P

ocenił(a) film na 7
rz3zn1k

jakby Eustachego nie było, kto niby byłby głównym bohaterem w Srebrnym Krześle?

Rinoa_Sin

moze nadaj nadal rodzenstwo

ocenił(a) film na 8
fifionek_1991

Zuzanna w kolejnych częściach? Hmmm. To nawet bym kupił.
:))

Tatar

A czego Ty byś z nią nie kupił? ;))
Nie, ktoś wyżej ma rację - wystarczy migawka z nimi w kolejnej części i już mamy uzasadnienie, żeby wpisać ich na listę płac. A dzięki temu prezetuje się ona znacznie okazalej jak na tak początkową fazę produkcji.

ocenił(a) film na 8
Kotylion

Ten "ktoś wyżej" to konkretnie ja!
pozdro

Tatar

Może pokażą wspomnienia albo pożegnanie i dlatego. Albo ktoś wrzucił żeby sobie punkty nabić.

max_c

Wystarczy, żeby pojawili się w pierwszych scenach, co jest przecież możliwe, trudno zaczyna się film w taki sposób, jaki robi to Lewis ze swoją powieścią. Żadna z ekranizacji nie zaczynała się identycznie jak książka, prawda? Zawsze miała rozbudowany wstęp. Więc i tu pewnie tak będzie i pojawi się także starszy duet.

Kotylion

nie pamietam dokladnie ksiązki bo czytałem ja dawno temu :) ale czy całe rodzenstwo nie było w domu :) podczas sprzatania?:) i tylko Łucja i Eustachy czy Edmund jeszcze nie patrzyli sie na obraz statku na ktory sie przenieśli ? moze o to wlasnie chodzi :) ze wystapi Zuzanna i Piotr na poczatku filmu w naszym swiecie :) i moze na koncu :P

ALUNO

Toż właśnie mówię.
Za krótki, wiem.
I za krótki nadal.

ocenił(a) film na 10
Kotylion

Ahhh nie doczekam sie tego filmu ;D ale jestem ciekawa jak będdzie wyglądał Narnijski film na statku...

ocenił(a) film na 6
Loona_

aaa! ale sie ciesze! bylam pewna ze aktorzy z poprzednich czesci nie beda juz grali w "Podrozy...", stwierdzilam ze w takim wypadku filmu nie obejrze :P (to moje chorobliwe przywiazanie do wszystkiego, a niechec do nowego...)
ale ulga...az mi goraco z radosci! (czy ja nie jestem zboczona na punkcie "Narnii"?? :P

czy aby na pewno?? :))

użytkownik usunięty
ALUNO

nie było. Zuza była w USA (razem z rodzicami tam pojechała a reszty nie mogli zabrać) a Piots chyba studiował czy coś...nie wiem, ważne, że go nie było :D

A Anna i William powiedzieli w jakimś wywiadzie: oni w "Wędrowcu.." ni e grają.

Choć nie przeczę, chciałabym, by były jakieś o nich wspomnienie (np. Łucja z książce czarodzieja czyta o Zuzie)

oni chyba jednak zagrają, przecież w tej księdze którą czytała Łusia było dość sporo o niej czyli, na nią samą będzie na 99,5%

Amadis

przecież wystąpią na pewno n samym początku a może w całym filmie

użytkownik usunięty
thedagusia_13

nie wystąpią. Anna (Zuzanna) i William (Piotr) powiedzieli w jakimś wywiadzie że nie zagrają w tym filmie.

Może Edmund i łucja pożegnają się z Pitrem i Zuzanną przed wyjazdem do Eustachego Klarencjusza Scrubb'a( kocham używać jego pełnego nazwiska, Klarencjusz - genilne imię:-)).

użytkownik usunięty
Miss_Khan

ja nie rozumiem. Pisze przecież chyba wyraźnie: aktorzy nie podpisali kontraktu na "Wędrowca" wiec nie mogą się pojawić!!!!! A przynajmniej tak mówili Anna i William...

Też to czytałam, ale może chcą nam zrobić niespodziankę :D

Elie_i_Keira_13

raczej tak, kiedy patrzyłam kto zagra w filmie to byli.

użytkownik usunięty
krowa43

właśnie o to chodzi w tym temacie: że niektóre serwery piszą, iż oni będę a sami aktorzy mówią co innego.....

ocenił(a) film na 8

Aktorzy niestety w takich wypadkach są na straconych pozycjach, bo niektóre strony nie interesuja się ich zdaniem, tylko tematem, który kogoś zainteresuje...Ale ja mam jednak nadzieje, że pojawią się na początku, albo końcu filmu...
Wtedy bedzie on taki bogatszy xD

użytkownik usunięty
troll_3

NIE POJAWIĄ SIĘ! Ludzie, przyjmijcie do wiadomości, to że filmweb napisał bzdurę! Chciałabym by się pojawili ale aktorzy sami potwierdzili, że nie będzie ich w filmie. Wiec po co sobie robić nadzieje?

Spokojnie, Mon. Przecież to wiadome, że się nie pojawią.

Spokojnie, Mon. To przecież wiadome, że się nie pojawią...

użytkownik usunięty
katherine_8

ale mnie wkurzają te plotki :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones