PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 026
ocen
6,7 10 1 84026
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Dlaczego nie zrobią castingu do filmów typu OzN, w Polsce? Co wy na to?
Przecież w Polsce I częśc OzN była kręcona...:P
Czemu nie było castingu na E.K Scruuba?
Ej to niesprawiedliwe...
Mioże znacie jakieś ciekawe daty castingów w Polsce?:)

Pani_Stroma

Po co mają wziąć dziecko, które ledwo co duka po angielsku? :P Żeby marnować czas na jego prywatną naukę? ;P

Ase

a ja sie zgadzam z autorka/autorem tematu - i sama sie ostatnio zastanawialam czy moze w polsce sa jakies ciekawe castingi:) wiec przylaczam sie do Twojego pytania i czekam na odpowiedz:)) pzdr.

PS: ja biegle posluguje sie jezykiem angielskim!!!:D

ocenił(a) film na 7
Loolly

Fajnie by było, gdyby taki casting się tu odbył. Przynajmniej szansę mieliby ci, którzy znają dobrze angielski. I nie tylko. A roli zawsze można się nauczyć.

Ja tam nawet mogłabym zagrać cokolwiek lub kogokolwiek. Najważniejsze dla mnie, że by się grało w filmie i spędzało po kilka godzin na planie!

ocenił(a) film na 8
Julia_20

Ja chciałbym zagrać w czymkoliwek! W zagranicznej produkcji mółbym zagrać kogoś, mówiącego z akcentem.

Tatar

tzn.w wielkich polskich miastach podobno można spotkac wielu wpływowych ludzi...więc wystarczy mieć oko,pamięć do twarzy albo poczucie humoru i ukazywanie swego talentu bądź chęci na ulicy.poza tym w wielkich miastach są castingi do produkcji polskich..może najpierw lepiej poznac kogoś wpływowego ze znajomościami niż od razu skakac na głęboką i niepewną wodę?

paczek93

Coś mi świta w głowie, że był kasting do OzN w Polsce do PWdŚ albo KK w Warszawie.

Loocas7

serioooo???? slucham dalej.....:D


wrrrr za kroootki

ocenił(a) film na 7
Loocas7

Casting w Polsce? Do OzN??? Trudno uwierzyć, ale mogło być. Tylko czemu nikt o tym nie wie?
;)

Julia_20

No właśnie :) Ja bym chętnie poszła, nawet na statystkę :) A szkoda, że nie było np. do LCziSSz (zawile wyszło), bo wtedy mogłabym zobaczyć Williama i Anne :D
Co do angielskiego to jestem dobra. Nie "dukam" ;)

ocenił(a) film na 6
Elie_i_Keira_13

Ja bym wolała iść do Kaspiana na statystkę, bo byłby tam Ben. ;D
Z angielskiego świetna nie jestem, ale jakoś bym sobie poradziła. ^^

ocenił(a) film na 9
Arianne

ja też był poszła na casting dają ci scenariusz i tam jest rola to wystarczy sie jej nauczyc na pamięć nie trzeba znowu idealnie znać angielski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones