PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 021
ocen
6,7 10 1 84021
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Julia / ^^ i inne

ocenił(a) film na 10

Nie wiedziałam za bardzo gdzie załozyć ten temat... ii pomyslałam ze to chyba najodopowiedniejsze miejsce. Chciałabym sie dowiedziec jak wyobrazacie sobie pozostałe postaci z Narnii: Julie, Eustachego, Szaste, Arawin, Pole i Digorego ^^. Piszcie ;)

Mi osobiście jeśli chodzi o Julie baaaaaardzo podobała sie w wersji Opowieści z NArnii BBC. Świetna była... idealna xD

Loona_

Myślę że mogą być ciekawe ale kto ich zagra,mnie najbardziej interesują czy aktorzy którzy bedą grać te postacie dobrze się wczulą w rolę tych bohaterów.Nie mogę sie doczekać na przygody Julii który moim zdaniem była świtna w Opowieści z Narnii.

ocenił(a) film na 10
thedagusia_13

Taaaaak Julia jest świetna ^^ to moja ulubiona dziewczęca postać z Narnii ;p

Loona_

moje wyobrażenia są nie zgodne z książką...
Julia-na pewno blondynka,chudziutka,może trochę piegów,dwa warkoczyki które jej tak fajnie opadają...trudno to po prostu opisać...
Eustachy-skrzyżowanie Dudley'a(z H.P.-tego filmowego) z Edkiem...
Szasta-to bardzo jasny blondyn,chudy(ale nie za bardzo wysoki),zielone oczy i taki specyficzny uśmiech...
Arwin-zdecydowanie Chinka z długimi czarnymi włosami.
co do Pole to nie wiem kto to...
Digorego-to śmieszne ale jak Cedrika z H.P.

ocenił(a) film na 10
sikwomen

to troche dziwne ze wiesz kto to Digory a nie wiesz kto to Pola

Loona_

Myslę że Arawis nie jest podoba do chinki ona była piekną dziecwzyna a chcinki raczej nie sa takie...moim zdaniem...

ocenił(a) film na 10
thedagusia_13

Azjatki są piękne!!! ^^ Nie mów tak. Mi sie Arawis wyobraza bardziej jakoo jakas hmm Arabka? Albo Hinduska aaa Poli nie znasz? o.O

Loona_

a kim jest julia? to ta zona kaspiana, czy kto?:P

Loona_

Julia jest głowną bohaterką w ,,Srebnym Krześle" pomaga Eustachemu w znalezieniu Riliana syna Kaspiana:)

thedagusia_13

A ja zawsze wyobrażałam sobie Szastę jako kruczoczarnego chłopaka... A Arawis taką chłopczycę z rozwichrzoną krótką czupryną. Julia była idealna w wersji BBc :)

norcia5

Chciałam napisać kruczowłosego :) Ale o jasenej cerze. A Digory to według mnie taki zwykły, angielski chłopak. Raczej Pola miałaby bardziej szlachetną urodę. A co myślicie o córce Ramandu? Nie wiem kto mógłby ją zagrać...

norcia5

no i tutaj mnie przywlokło.to dodam od siebie:
-Eustachy-coś podobnego do Skandara[Edmund Pee. xd] ale równocześnie innego.czarne włosy opadające na czoło,wysoki,jasne oczy i wredny wyraz twarzy na wzór Toma Feltona.
-Julia-blondwłosa dziewczynka w czystej sukience z warkoczykami i jsanymi oczami xd
-Szasta-ciemnowłosy [moze nie czarno ale brązowo] o odważnej twarzy i zdumiewającym uśmiechu.zielone oczy.
-Arawis [tak Arawis a nie Arwin jak twierdzi sikwomen] to ciemnowłosa chłopczyca o jakiejś urodzie chińsko-arabskiej ale bardziej arabskiej.. z włosami rozpuszczonymi i bardzo długimi.
-Pola-brązowowłosa dziewczynka o niesmiałym uśmiechu i wielkich brązowych oczach.
-Digory-no na pewno nie Cedric ! blondyn o ciemnych oczach.ale nie taki utleniony jak Malfoy tylko ciemny ^^

paczek93

widze że masz wyobrażnię...ja natomiast trochę inaczej są ich wyobrażam...ale te skojrzenia też są ok.

thedagusia_13

a przepraszam..to ty wątpiłaś że ja mam wyobraźnie ?
`aaa wiem.był jakiś temat poruszony gdzie twierdziłam że kilka osób ma za WYBUJAŁĄ wyobraźnie..no cóż.widze że zostałam odebrana jako ta bez wyobraźni.
więc musze cie rozczarować.
takową posiadam.

paczek93

nie każdy ją posiada...mam prawo odebrać jako tą bez wyobraźni..

thedagusia_13

więc tutaj Ci coś powiem-nie po raz pierwszy sie mylisz.
ale i w tej kwestii sie mylisz.
świadczy o tym choćby temat o plagiacie OzN gdzie umieściłam porównania LOTR'u do OzN.

paczek93

nie wtracam sie do konfliktu, tylko dzieki thedagusia_13 za odpowiedz na pytanie o julii:) to w koncu kto bedzie zona kaspiana? xD

Loolly

już ci odpowiadam.
SPOILER !!
żoną Kaspiana będzie córka Ramandu

paczek93

każdy ma swoje zdania i opinie...i może czasami się myle...myślę że uważasz się za idelana a taka nie jesteś:P

thedagusia_13

dzieki paczek! a w ktorej czesci sie poznaja, pobiara, itp? (obiecuje to juz ostatnie pytanie:)

ocenił(a) film na 10
Loolly

haha a ja nie wim czym fanki Kaspiana sie tak ekscytują ^^ jego żona i on to wcale nie jest ważny wątek : )

Loona_

- Julia drobna sympatyczna blondyneczka,
- Szasta, też blondyn, albo szatyn, niebieskie oczy, jasna cera i piegi (i najlepiej żeby Kora/Szastę i Korina grali bliźniacy, a nie jeden dzieciak)
- Arawis, zdecydowanie Arabka, chuda, ładna; nawet z długimi włosami, ale chłopczyca
-Pola blondynka albo szatynka, sympatyczna, trochę jak Julia, ale bardziej dziecinna (młodsza) o nienagannych manierach, może trochę kapryśna,
-Digory, sympatyczny, bystry chłopiec, szatyn albo brunet z jasnymi oczami, może troszkę podobny do Jima Broadbenta (prof. Kirke)
Takie są moje typy, ale oni chyba nie za bardzo kierują się nielicznymi opisami Lewisa czy ilustracjami (Piotr i Jadis mieli czarne włosy, Kaspian i Łucja mieli złote loki; Edmund był szatynem)

ocenił(a) film na 10
Loona_

Ok to moze w koncu ja sie wypowiem. No to tak:
- Julia- Wersja BBC nic dodac nic ująć.
- Eustachy- ciemnowłosy, niski, chudy i blady ^^
- Szasta- niski, kręcone blond włosy ;p ^^ jak aniołek xD (musze przyznac że Kaspian wyobrażał mi sie podobnie... xD)
- Arawin- bollywoodzka uroda ;p bardzo ładna dziewczyna ^^
- Pola- bardzo jasne, proste długie włosy z grzywką, jasna cera
- Digory- brązowe włosy i ogólnie sympatyczny rodzaj urody ze tak powiem.

Loona_

loona - do tego poprzedniego czym fanki kaspiana sie podniecaja:) - no wiesz lepiej sie zorientowac, w koncu to zona nie kolezanka:P

Loolly

heh żona Kaspiana na 5 minut-chodzi mi filmowych bo potem ujrzymy ja prawdopodobnie tylko w opowieści o księciu Rillianie..no chyba że zrobią tak jak z Kaspianem-pierwsza scena to piknik,śmierć królowej,pościg Riliana.
Dagusia-ty tu uważasz sie za idealną.Nie mam zamiaru dyskutować z kimś takim jak ty.

paczek93

Eustachy - brunet, średniego wzrostu, nie za gruby, nie za chudy.
Julia - blondyna, włosy mniej więcej tej długości, co Łucja w pierwszym filmie z opaską na włosach, szczupła, wzrostu Eustachego.
Szasta - szczupły, niski, włosy blond, trochę opalony.
Arawis - szczupła, wysoka, ciemna cera, włosy czarne do pasa, nawet trochę dłuższe.
Digory - szatyn, niski, szczupły.
Pola - włosy blond do ramion, szczupła, wzrostu Digory'ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones