PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 83 987
ocen
6,7 10 1 83987
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Kocham <3

ocenił(a) film na 10

Nie mogę się doczekać kolejnej części <33 Wprost uwielbiam tego kochanego lewcia :)

ocenił(a) film na 8
Gepardzia_Natalia

Chyba nie będzie kolejnych części :(

ocenił(a) film na 10
Kazuhaki

Też kilka razy o tym słyszałam, straszna szkoda :(

Kazuhaki

Będą :)

ocenił(a) film na 9
adidos09

Nie, nie bedzie. Jest to juz potwierdzona informacja ;)

aureliarose

Będą. Ale zamiast filmów bedzie serial od Netflixa.

ocenił(a) film na 9
adidos09

No tak, wiem o tym. Ale filmów już nie bedzie, o czym napisałam. A serial to całkiem inna sprawa, kompletnie odmienna produkcja, zresztą i tak na pewno nie pojawi się tak szybko.

aureliarose

Mogę cię akurat odrobinę zaskoczyć: http://narniapozanarnia.blogspot.com/2020/11/netflix-zapewnia-ze-narnia-jest-w.h tml

aureliarose

Poza tym, twórcy jasno nie wyrazili się w kwestii tego, który film/serial pojawi się pierwszy. Możliwe, że zaczną od zera - od "Siostrzeńca Czarodzieja" albo od "Lwa, Czarownicy i Starej Szafy". Jednakże istnieje też opcja restartu od "Srebrnego krzesła". Nic jeszcze w tej kwestii nie wiadomo. Ale prawdopodobnie przerobią od początku cały cykl na serial.

aureliarose

Jedno jest pewne - bez względu na to, którą książkę teraz zekranizują - twórcy będą chcieli się odciąć od poprzednich filmów.

adidos09

Ech i zrobią to samo co z Wiedźminem, czyli masa zapychaj wątków i inwencji twórczej scenarzystów.

tomek_kamyk

No chyba, że Gresham postawi na swoim i zrobią wierną adaptację. Trzeba mieć nadzieję, nawet mimo wątpliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones