PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 021
ocen
6,7 10 1 84021
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

................................................................................ ................

użytkownik usunięty
mistrz439

nie kraczmy..ale "Shrek Trzeci" straaaasznie ucierpiał jak Adamsona zabrakło....

ocenił(a) film na 6

Fakt, nie będzie ten sam. Będzie lepszy!

Panoptikon

Popieram pana optikona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mistrz439

Mniejmy nadzieje ze bedzie lepsy :) ale watpie :P

mistrz439

nie wiem jak to będzie...może ON nas nawet mile zaskoczy, oby bo trzecia część to moja ulubiona i nie chcę się zawieść.

ocenił(a) film na 8
krowa43

Ja też najbardziej lubię trzecią część i mam nadzieję, że będzie najlepsza ze wszystkich dotychczasowych ekranizacji :)

ocenił(a) film na 7
troll_3

Ciekawi mnie jak będzie wyglądał "Wędrowiec...". No i jak Eustachy się w smoka zmieni! Ciekawe czy to pokażą...

ocenił(a) film na 8
Julia_20

No chyba! Jakby tego nie pokazali to tak jakby wyrwali bardzo ważny kawał ksiazki... Ja jestem ciekawa jak będzie wyglądać zakończenie...

mistrz439

Powiem tak ,że Andrew Adamson miał wizję tego filmu. Zmiana reżysera wszystko zmieni. Doliczyć oczywiście minusy takie jak:

-Niema Zuzanny i Piotra w głównych rolach
-Ogólna zmiana reżysera jakiś Apted zamiast genialnego Adamsona
-W obsadzie niema HARREGO GREGSONA WILLIAMSA! To gdzie będzie ta niebiańska muzyka?

ocenił(a) film na 3
Jakebloom

mnie też to zdenerwowało, że nie bedzie twórcą muzyki Gregson-Williams! A Davida Arnolda znamy choćby z ostatnich Bondów... nie powiem żeby byly to utwory powalające i wpadające w ucho... ;/ no i ciekawe jak zniszczy motym przewodni... w ogole nie uzywa chórów...

mistrz439

Adamson to geniusz i nie da się go zastąpić. Period. Oby Apted nie zepsuł serii.

junkers1

Miejmy nadzieje, ze nie zrobi z OzN tego, co zrobil Hui w shreku3.
heehehehehehehehehehehhehehehejaniemoge to nazwiskohehehehehehehehe

ocenił(a) film na 10
Altair9

miejmy nadzieję :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

ocenił(a) film na 10
Dilej

noo i jeszcze jedno żeby nie zmienili muzyki !!!

ocenił(a) film na 5
mistrz439

Jesli Adamson to geniusz to tylko filmu animowanego. Smieczna sprawa - potrafi ozywic komputerowy twory, a ludziom zabiera dusze... Mysle ze Apted to o wiele lepszy rezyser. Przypomne tylko "Goryle we mgle" :)

Pan_Fantasmagory

Ja wierzę w nowego reżysera- może wniesie do filmu coś nowego, co powali nas na kolana :D

Elie_i_Keira_13

Nie wiem czemu, ale nowym reżyserem nie za bardzo się martwię. Bardziej przejmuję się w pierwszej kolejności scenariuszem (wstępny projekt to bezsensowna plątanina z paroma drobnymi wyjątkami), a w drugiej muzyką.

"Podróż..." to jedna z moich ukochanych części i mam nadzieję, że twórcy oddadzą jej sprawiedliwość, przenosząc ducha i cel książki na ekran, a nie tylko skupią się na pokazywaniu hollywoodzkich, "cool", łatwostrawnych błyskotek. Wystarczy, że poszli już w tym kierunku w KK; takie spapranie PWdŚ byłoby dla mnie OKROPIEŃSTWEM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones