PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 026
ocen
6,7 10 1 84026
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Mamy Eustachego!!

użytkownik usunięty

Uwaga uwaga!! Narniaweb podaje informacje kto zagra Eustachego!! Jest to Will Poulter!

Na filmweb:

http://www.filmweb.pl/o850350/Will+Poulter

Parę zdjęć:
http://www.popcorn.co.uk/static/rambowinterview2.jpg
http://www.narniaweb.com/gall/5249.jpg (ten po lewej)

Co o nim sądzicie? Czy nadaje się do roli Eustachego?

Przypominam "Wędrowca..:" mają zacząć kręcić w listopadzie togo roku :)

ocenił(a) film na 10

ałć to zabolało moją wyobraźnie ^^' noo ale bądźmy dobrej myśli... mam nadzieje ze jest juz troche starszy i ma dłuższe włosy!

użytkownik usunięty
Loona_

no właśnie, no właśnie....na tym pierwszym wygląda jakby był łysy :D

mnie ani nie pasuje ani pasuje.....zobazcymy jak go ucharakteryzują :D

No, wygląda dość wrednie, więc pod tym kątem może być Eustachym... :P reszta - nie wiem. jakoś nie jestem przekonana czy pasuje do Skandara i Georgie... jakiś taki malutki jest. Rany Skandar to dopiero będzie patrzył na niego z góry, Nie mówiąc o kaspianie

no jest brzydki ale trochę pasuje do Eustachego ciekawe jak wyglada jego talent aktorski...chodzi czy umie dobrze grać!

ocenił(a) film na 6
thedagusia_13

o shit! coz za parszywa mordka... nie moge... te zalotne brewki... :P
Bbleee... chlopczyna jakis taki zelazkiem pojechany... wredne spojrzonko hahaha.
moze i pasuje. ale przeciez Eustachy sie zmienia w polowie ksiazki. ta okropna twarzyczka dalej zostanie...
yyy. rozczarowana.
nie lubie postaci, przy ktorych po wygladzie od razu mozna stwierdzic czy sa dobre czy nie... to takie oczywiste, banalne lekko. spodziewalam sie bardziej normalnego wizualnie chlopca... a wiek? hmmm... wyglada mi na max 12 lat. moze urosl juz. oby, bo obawiam sie, ze w innym przypadku chlopiec zostalby... hmmm... odtracony? wysmiany?

coz.. trudno. najwazniejsze jak zagra. zobaczymy
hehehe

(za duzo kropek:P)

ocenił(a) film na 6
Elaine_2

oj, ostro zabrzmialo...
nie chce oceniac po wygladzie. poczekamy, zobaczymy. moze po premierze Will bedzie bardziej przeze mnie doceniany niz Skandar... hehe

użytkownik usunięty
Elaine_2

może...ale bardziej prawdopodobne że będzie lepiej oceniany do "Krześle" gdy już podorośnie..jak Skandar po "Kaspianie" :D no to mamy dwóch Willów :D

ocenił(a) film na 10

Ja tylko chce powiedziec że Skandara doceniła odrazu po pierwszej części pod względem aktorstwa jak i wyglądu... nie wiem czy ktos to zauważył ale wystarczyło wejść na forum u Skandara ^^.
A naszego N-Willa ;p (New Willa) musimy przyjąć do naszej Narnijskiej rodzinki ^^ napewno nie będzie tak źle.

ocenił(a) film na 10
Loona_

Wiecie co? Przekonał mnie ^^ lubie go i nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak wypadnie. Na zdjęciach nie wychodzi najlepiej... ale obejrzałam ten filmik co jest na narniaweb... i jest spoko. Życze mu powodzenia!

użytkownik usunięty
Loona_

jego "dzizus krajst" było świetne :D

ocenił(a) film na 10

hahaha nooo xD fajny jeeest!

Będzie świetny, jeśli tylko zmienią mu fryzurę. Świetny wizualnie rzecz jasne- o jego talencie przekonamy się dopiero za rok ;)

ocenił(a) film na 10
Arbonne

O jego talencie juz sie mozna przekonac oglądając Son of Rambow : ) jest bardzo dobrym aktorem ;D i własnie jedyny jego minus to te włoski... ale pewnie będzie miał dłuższe. w tamtych czasach prawie wszyscy chłopcy mieli troche dłuzsze a nie tak prawie na zero...

Loona_

Oby ... i będzie dobrze :)

Kotylion

Jeśli go dobrze ucharakteryzują ,to może sie zmienić nie do poznania,może wyglądać ok!

kasiamaciek0109

Mi on nie pasuje do roli Eustachego. Całkiem inaczej sobie go wyobrażałem.

użytkownik usunięty
Loocas7

Ja inaczej wyobrażałąm sobie Kaspiana i myślałam, że padnę jak zobaczyłam Bena a teraz mi on pasuje świetnie! :D zobaczymy jak będzie z Eustachym.....

Bardziej myślałem o nim jako o takim tłustym, niskim i piegowatym. No jedna cecha chociaż spełnia moje oczekiwania, że jest blondynem.

Ja myślałam, że będzie wysoki, trochę pulchny, bardzo piegowaty, że będzie miał czarne włosy, chociaż ten chłopak nie jest taki tragiczny :))

ocenił(a) film na 7
Dora_vel_Eril

Ja wyobrażałam sobie Eustachego jako "mniejszą wersję Edmunda", tyle, że z ciemno blond włosami... Tak jakoś...heh

Julia_20

ja również.ale hmm... wg mnie pasuje do tej roli tylko te włosy... xD
ale mine ma świetną ;)) myśle że sobie poradzi..początkowo wątpiłam w Bena ale sprawdził się ;)) jednakże dalej za nim nie przepadam-myślę że Will sie spisze ;)))

paczek93

Ja go sobie wyobrażałam jako bruneta. Mam nadzieję, że dobrze zagra:-)

Miss_Khan

A ja go sobie wyobrażałam jako małego, ciemnowłosego wredniachę w okularach. ;)

ocenił(a) film na 6
Ase

Jejku, w moich wyobrażeniach, to on był niższy o głowę od Edmunda, miał czarne (a przynajmniej ciemne) włosy, piegi na nosie, okulary i przemądrzały wyraz twarzy... Ten koleś to raczej odwrotność moich wyobrażeń ...

ocenił(a) film na 8
Sayona

Sayona mam dokładnie tak samo! ;) Też właśnie tak wyobrażałam sobie Eustachego. Ale ma coś w twarzy, jeśli zagra dobrze to ja jestem w stanie go "kupić". :P

Jane_Margaret

właśnie, brunet! ach.. jak on będzie się prezentował przy Edmundzie? jeśli ci dwaj będą razem w kadrze będę patrzeć tylko na tego drugiego. ;p

użytkownik usunięty
milejdi

ale przyzwyczaisz się do buźki i w "Krześle" będziesz mogła patrzeć tylko an niego :P dopóki się Rillian nie pojawi ma się rozumieć:D

ocenił(a) film na 9

ma wredny wyraz twarzy to najważniejsze w jego roli xD

ocenił(a) film na 6
kiara_94

O a ja mam nadzieję, że Rilian odziedziczy urodę po tatusiu :) No dobra po Benie... Ale to Ben zdobi Kaspiana, czyż nie? ;)

ocenił(a) film na 9
Sayona

tylko gdzie oni znajdą równie przystojnego faceta co Ben i w dodatku podobnego do niego ??? ;))

użytkownik usunięty
kiara_94

hej Córka Gwiazdy też była ładna. nie musi być podobny ważne by Rilian był przystojny :D

mnie się tam Ben nie podoba. ;p ale wybór córki Ramandu będzie trudny, no bo przecież ona była "taka piękna" a gusta są różne. a tak w ogóle to w filmie pewnie będą musieli nadać jej jakieś imię.^^

ocenił(a) film na 9
milejdi

no właśnie ciekawe jakie jej imię dadzą ?? może Riliana xDDD

ocenił(a) film na 7
kiara_94

Niekoniecznie nadadzą jej imię. Przecież w książce nie miała. Będzie po prostu córką Ramandu xD No, ale nie wiadomo, może dadzą jej jakieś, chociaż to byłoby trochę dziwne.

Julia_20

już to sobie wyobrażam jak się do niej zwracają. "córko Ramandu, zostaniesz moją żoną?"

ocenił(a) film na 9
milejdi

no właśnie trochę to dziwne każdy powinien mieć jakieś imię
może Liliana ( coś żeby rymowało się Rilianem)

ocenił(a) film na 10
kiara_94

ale to wcale nie będzie taka wazna postac... nie wiem czym sie tak ekscytujecie.

ocenił(a) film na 7
Loona_

Postać może mniej ważna, ale tak czy inaczej we filmie raczej będzie.
A z tym imieniem to dziwne, gdyby nadali jej jakieś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones