PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 021
ocen
6,7 10 1 84021
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Mam wielką nadzieje że <3 William i Anna <3
pojawią się CHOCIAŻ gościnnie w 3 części opowieści z narnii

ocenił(a) film na 8
Kiss_

Przynajmniej Anna mówiła w jednym z wywiadów, że raczej nie pojawi się w trzeciej części. Chyba że scenarzyści zmienia zdanie i umieszczą kotkie migawki z udziałem Anny i Willa.

Tatar

Goscinnie to powinni bo jest taka wzmianka w ksiażce , a tak to to nie chce bo juz by za bardzo odbiegli od ksiazki

ocenił(a) film na 7
marta11654

Chciałabym żeby wystąpili chociaż gościnnie... Super by było:)

ocenił(a) film na 8
Julia_20

Przykładowe krótkie sceny z ich udziałem:
rodzeństwo żegna się z rodzicami i Zuzanną przed ich podróżą do Ameryki; potem spoktanie z Piotrem, który mówi że będzie zajęty przez najbliższy czas z powodu egzaminów... Tak jak w "Kaspianie" krotki moment wspomnień i myśli o Narnii...

I co wy na to?

Tatar

Było by fajnie, bo chciałbym zobaczyć Willa w PWdŚ. Ale niestety z tego co pamiętam oboje powiedzieli, ze nie pojawią się w tej części :-)

ocenił(a) film na 8
Loocas7

Przynakmniej Anna tak mowiła. Choć jak mowiłem, scenarzyści mogą wprowadzić krotkie migawki z ic udziałem! jak na razie to tylko spekulacje fanów...

Tatar

A WIE KTOŚ MOŻE W JAKIM WYWIADZIE ANNA TO POTWIERDZIŁA...?
MA KTOŚ MOŻE STRONE www .....?

Kiss_

Niem mam żadnych stron, ale raczej na 99% nie wystąpią, chyba, ze scenażyści się rozmyślą i wprowadzą poprawki i zmiany i będą z ich udziałem krótkie scenki :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones