PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 026
ocen
6,7 10 1 84026
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

No ciekawe....

ocenił(a) film na 8

Ciekawam jak sobie poradzą panowie Apted i Arnold z odmalowaniem Narnii w tym filmie. Oby zmiana reżysera wyszła tej produkcji na dobre. To co zrobił AA z Kaspianem woła o pomstę do Nieba, a PWdŚ jest piękną książką, jeszcze bogatszą w różne odniesienia i metafory. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję. ;) Żeby tylko Barnes się przyłożył do swojej roli, a Eustachy nie zawiódł. xD To moja ulubiona część, więc proszę mi tu nie zarżnąć atmosfery powieści jak w KK. :P

ocenił(a) film na 6
Jane_Margaret

Jejku, Barnes się przyłożył do swojej roli, do niego zastrzeżeń nie mam. Zastanawiam się tylko czy to pożegnanie Kaspiana z Zuzanną wyjdzie na dobre filmowi. Jednak trochę to głupie, że zmienili reżysera... I 'Podróż Wędrowca do Świtu' to też moja ulubiona cześć :)
Ach i moje osobiste zdanie o Eustachym niezbyt mu pochlebia...

ocenił(a) film na 8
Sayona

Ja mam i to duże - póki co gra urodą i hamletyzuje niemiłosiernie. Ale może teraz będzie lepiej. ;) Mam taką nadzieję. I Boże broń od nawiązań do tego poronionego romansu z Zuzanną - Adamson niech trzyma łapy z dala od Narnii.
Zmiana nie musi być zła, wręcz przeciwnie - wizja Apteda może dodać świeżości i zwrócić filmy we właściwym kierunku. Eustachy mi się na razie podoba, chociaż myślałam, że będzie miał ciemne włosy. xD

Jane_Margaret

ja też wyobrażałam sobie Eustachego jako bruneta. ;p a ja jestem ciekawa jak im to wyjdzie. bo zauważcie, w ksiażce są różne wydarzenia, które trudno byłoby nakręcić, tak uważam. na przykład chwila kiedy Łucja czyta księgę z zaklęciami. jak oni pokażą tą drugą, taką samą, ale piękniejszą Łucję (jeśli pokażą)? albo jak Eustachy stał się smokiem ale jeszcze o tym nie wiedział. niezłe wyzwanie dla nowego reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones