PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 021
ocen
6,7 10 1 84021
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Na jakiej stronie www jest napisane że Anna i William nie zagrają w 3 części...????

Kiss_

Ja nie wiem czy jest napisane gdzieś czy nie, ale oni nie występują w tej części, co sami potwierdzili. Może ktoś ich wpisał z "rozmachu" :-)

Loocas7

A w jakim wywiadzie to potwierdzili...masz może strone www czy coś...?

Kiss_

W książce oni nie występują, zresztą w KK, Piotr mówi Kaspianowi, że tutaj już nie wrócą...

rz3zn1k

Boże dziecko jaka ty tępa jesteś! Skoro tak psize w książce to zmiana biegu wydarzeń w tak wielkich stopniu byłaby skandalem!!!

paczek93

No i raczej to już nie mógł by być film na podstawie książki Lewisa. Sam miałem nadzieję, ze będą w filmie pokazani (chociaż chwilkę) w naszym świecie jak Zuzanna wyjeżdża do Ameryki z rodzicami, a Piotr do profesora, ale oni sami potwierdzili, ze nie występują w tej części. (Wiem z zaufanych zródeł) ;-)

ocenił(a) film na 7
Loocas7

Chciałabym, żeby byli chociaż na chwilę w filmie pokazani!

Tak dziwnie (i smutno) będzie oglądać Narnię bez nich... (przynajmniej dla mnie)
No, ale będzie Skandar!

ocenił(a) film na 8
Julia_20

Przeczytajcie lepiej kolejne częśći, żeby potem nie było rozczarowań.

ocenił(a) film na 8
Kiss_

spojler!!!!!
Anna może zagrać przez kilka sekund, bo Łucja widzi ją przez chwile jak czyta księgę czarów, ale wątpię żeby na taki drobny szczegół ją angażowali

ocenił(a) film na 6
ol3szko

No, ale skoro są wypisani w obsadzie wszystko jest możliwe. ^^

Arianne

Wy nic nie kapujecie? W filmie muszą powiedzieć co się stało z Piotrem i Zuzanną, więc na powinni być na początku filmu.

użytkownik usunięty
wardzalki

ale sami aktorzy potwierdzili w wywiadach, ze nie zagrają w tej części! nawet w epizotycznym wątku....

żal mi ale w sumie to lepiej: będzie tylko 3 głównych bohaterów + Kaspian więc będzie więcej Skandara!!! :D

ocenił(a) film na 7

Może i lepiej, ale ja chciałabym jeszcze Williama zobaczyć!...

Och, monilip, taką właśnie mam nadzieję ;) Choć jak nie będą chcieli Skandara za bardzo eksponować, to nawet ograniczona liczba głównych bohaterów nie pomoże. Niestety nie raz widziałam takie sytuacje, gdzie ważniejszych bohaterów spychano na dalszy plan, podczas gdy każdy epizodyczny ludek i jego matka mieli swoją pokaźną porcję czasu ekranowego. Uwierzę, jak zobaczę.

I mam nadzieję, że jeżeli rzeczywiście będzie go więcej, to tego screentimu nie przeznaczą na bezsensowne, NIEKANONICZNE, idiotyczne potyczki z pierwszym lepszym samcem w pobliżu (bum, bum, "Książę Kaspian"...), aby go "urealnić" i schlebiać gustom co niepokorniejszej widowni... :rolleyes:

Nie sądzę, aby W&A się pojawili. Will nazwał IMDB "śmiesznym", ponieważ zamieszczono tam informację o jego występie w "Podróży...", a on chyba wie, co mówi ;)

justyssia

Pewnie tak ;) Ja miałam taką małą nadzieję, że pokażą ich w "normalnym" świcie w 4, potem jak będą się rozjeżdżać, i wymyśliłam też scenę końcową w której: Łucja pisze list do piotra/łucja opowiada piotrowi o wszystkim a do zuzi pisze ;D

Elie_i_Keira_13

Było by fajnie gdyby ich zaangażowali w początek filmu, ale skoro Will i Anna mówią, że nie występują, to nie występują. Chociaż ciekawe jak zrealizują "początek" filmu?

Loocas7

kiedy przeglądałam to byli wpisani do aktorów którzy zagrają w filmie, więc może na początku będą.

Kiss_

nie jest może na stronie, nie wiem, ale jest o tym, że nie wracają do Narnii w trzeciej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones