PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 026
ocen
6,7 10 1 84026
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Uważam osobiście ,że ,,Lew ,czarownica i stara szafa'' było filmem bardzo dobrym 10/10 ,niedawno pojawił się ,,książę kaspian'' dużo bardziej podobał mi się niż część 1. Jednak teraz do 3 filmu zatytułowanego ,,Podróż Wędrowca do świtu'' może okazać się wielką porażką. Mianowicie całkowita zmiana obsady co jest dla mnie nie zrozumiałe. Jak Adamson mógł pozwolić nakręcić cześć 3 komuś innemu:( A Jeżeli chodzi o ,,Srebrne Krzesło'' to nie wiem czy film będzie też dobry ,gdyż niema tych samych bohaterów praktycznie co dalszą część to są inni bohaterowie więc jeśli chcą nakręcić wszystkie tomy to radził bym bardzo się do tego przyłożyć mogą się one nawet ukazać w 2020 roku.

ocenił(a) film na 8
Jakebloom

Ha! jak to Will Moseley ujął w jendym z wywiadów: "Być może będę miał 32 lata kiedy będą to kręcić."(mowa o "Ostatniej bitwie").

A to że reżyser się zmienił, nie musi oznaczać klapy! No chyba że za mało wiem o tym nowym reżyserze!..

ocenił(a) film na 7
Tatar

Ja mam takie dziwne przeczucie, że ta trzecia część będzie naprawdę sukcesem, świetnie nakręcona. Prawie cała akcja dzieje się na morzu, więc muszą jakoś dobrze to zekranizować! Książka była znakomita i wciągająca.

Myślę, że z filmem będzie podobnie!


mam nadzieję...

Julia_20

Mnie to właśnie denerwuje w Narni, ze są inni bohaterowie... Przez wszystkie części mogli by nimi być: Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja... :-)

ocenił(a) film na 7
Loocas7

Też kiedyś tak myślałam, że głupio bo nie ma całego rodzeństwa. Ale przeczytałam książki i stwierdziłam, że już tak źle nie jest, chociaż ciężko się do tego przyzwyczaić... Raczej każdy polubił Piotra, Zuzannę, Edmunda i Łucję:) To, że są inni bohaterowie, myślę że trochę urozmaiciło postać książki. Prawie w każdej jest jakaś wzmianka o panowaniu rodzeństwa Pevensie, czyli "złotym wieku Narnii" ;)

Julia_20

to bardzo bardzo dobrze przynajmniej byli nie zapomniani

ocenił(a) film na 8
Jakebloom

Z tego co wiem, inspiracja dla Lewisa byłą Biblia. A tam, nie ma jednego bphatera przez cały czas. Więc można powiedzieć, że bohaterowie zmieniają się jak w Biblii.

Jakebloom

Ale trzeba przyznać ,że w księciu kaspianie przegiął. Widać było ,że przed pisaniem czytał władcę pierścieni

Jakebloom

mnie się KK podobał bardziej niż LCiSS (mowa o filmie). te sceny bitwy piękne, ach! <3

użytkownik usunięty
Jakebloom

po WP wszystkie sceny bitewne będą do niego porównywane! A przecież to zupełnie inny gatunek! (a drzewa występują i u Lewisa i u Tolkiena :P)

a zresztą to nie wiadomo kto od kogo odgapil. ;p (Lewis przyjaźnił się z Tolkienem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones