PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 026
ocen
6,7 10 1 84026
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Mam wielki żal do Autora książki że w trzeciej części nie ma nic...o Piotrze i Zuzannie...
no po za tym że Piotr wyjechał do profesora bo musiał sie uczyć na egzaminy a Zuzanna z rodzicami na 16 tygodni do ameryki...
Tak naprawde to bardziej polubiłam właśnie Piorta i Zuzanne a Nie Łucje i Edmunda...
Żeby nie było... lubie Edmunda i Łucje ale postacie Piotra i Zuzanny były mi bliższe...nawet przez wiek.

ocenił(a) film na 7
Kiss_

Gdy zaczynałam czytać książki Narnii, też nie mogłam pogodzić się z brakiem Piotra i Zuzanny w trzeciej części. Ale przeszło mi samo, ponieważ każda kolejna część jest wspaniała, nawet jeśli ich w niej nie ma... Tobie też raczej powinno przejść;)

Julia_20

Ja też nie mogę się z tym pogodzić. Jeszcze, że nie ma ich w książce to przeżyję. Ale nie mogę się pogodzić z myślą, że nie zobacze ich w filmie :-(

Kiss_

Trudno...bardzo trudno...i tak smutno...:(ale pojawia się Eustachy a jego pamiętnik jest po prostu REWELACYJNY!!czasami myślę,że ludzie starsi wierzą bardziej od młodszych-czyt.jestem bardziej dziecinna niż moja siostra...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones