PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39722}
6,0 3 646
ocen
6,0 10 1 3646
Opowieści z krypty: Orgia krwi
powrót do forum filmu Opowieści z krypty: Orgia krwi

Jeśli zestaw: potwory (w tym wypadku: wampiry) + krew + cycki + humor, wydaje Ci się atrakcyjny, to raczej nie ma szans, żebyś się zawiódł/odła na tym filmie. "Opowieści z krypty" rządzą :]

Malignus

Trzeba zauważyć że wszystko co wychodzi pod marką "Opowieści z krypty" zawsze jest dopracowane. Humor, doskonały klimat, lekka kiczowatość, dużo krwi i efektów specjalnych to znak rozpoznawczy. Cała ta mikstura naprawdę daje satysfakcję odbiorcy.

ocenił(a) film na 7
Malignus

Na takiej mieszance nie sposób się zawieść:)

użytkownik usunięty
anonimowy

Ta wampirzyca mmmm... miodzio, dał bym się jej ugryźć :D

Przyjemny film :)

Malignus

Nie wiem gdzie tu miałeś humor ..

ocenił(a) film na 7
smokexthat

A ja nie wiem gdzie ty miałaś/eś jego poczucie, więc jesteśmy kwita.

Malignus

No wiesz, z gówna ciastka nie zrobisz. Dlatego poczucie humoru nic nie poradzi, gdy film jest słaby :)

smokexthat

Przytoczę scenę w której pewien przedmiot zostaje poświęcony przez Rabina. Ten kwituje to słowami: "Jak ja poświęcę, to nic tego nie ruszy". Wcześniej rzecz tę poświęcał ksiądz katolicki;P Takich ciekawych kwiatków jest więcej. Film fajny, polecam.

ocenił(a) film na 7
aleosohozi

Ja bym jeszcze dodał - urwe ci fiuta a z jaj zrobię kogel-mogel ;)

ocenił(a) film na 8
Malignus

Racja. Też lubię całą serie "Opowieści Z Krypty" wszystkie są dla mnie świetnie. Szkoda że nie kręcą już nowych. 8/10.

ocenił(a) film na 7
Malignus

Tak, już teraz takich filmów nie kręcą. Nie dość że bardzo bezpruderyjny, to ogólnie taki beztroski, kiczowaty i przerysowany, ale przy tym zwyczajnie radość dostarcza przy oglądaniu. Fajnie, że dużo efektów specjalnych tradycyjnych dano, to też - nie dość że cycki, to i pistolety na wodę są - czego chcieć więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones