PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33544}

Opowieści z krypty: Władca demonów

Tales from the Crypt: Demon Knight
6,5 2 981
ocen
6,5 10 1 2981
Opowieści z krypty: Władca demonów
powrót do forum filmu Opowieści z krypty: Władca demonów

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film oddany klasyce serialowi Opowieści z Krypty. Efekty i kostiumy słabe?? Pamiętam jak pierwszy raz puszczali to i do tej pory film został w mojej głowie, wolę obejrzeć ludzi w kostiumach gdzie było to kręcone 20 lat temu niż jak komputerowe tandetne efekty bo ludzie zrobili się leniwi i nawet wybuchy robią słabą grafiką. Film dla mnie rewelacyjny, fabuła fajna, unikatowa i jedyna w swoim rodzaju.Polecam

ocenił(a) film na 10
naimadnr1

Przychylam się do twojej opinii ten film to kawał dobrej roboty ostatniej dekady 20 wieku (uwielbiam tego typu filmy) i nie obchodzi mnie co piszą ludzie którzy większość swojego życia spędzają przed komputerem grając w gry... nic dziwnego że wolą filmy robione w komputerze które bardziej przypominają grę komputerową niż film a ich jak że "pomysłowa" fabuła potrafi doprowadzić do łez.

naimadnr1

Dokładnie. Dla przykładu: niech mi ktoś powie że Terminator z 2015roku ma lepsze efekty niż Terminator z 1991roku. Ktoś się odważy ? :) Nikt.
Dziś już nie ma przełomowych filmów, wszystko w komputerze sztuczne i plastikowe, filmy nie mają swoich stylówek, efekty (czy to Transformers, Avengers, Terminator, Godzilla, Pacific Rim...itd.itp.) wszystko zlewa się w jedną kupę (przeważnie) badziewia pod nastolatków.

Nie jestem fanem szwedzkich dramatów, i oglądam filmy dla rozrywki. Ale kiedyś kino rozrywkowe było oryginalniejsze, więcej do powiedzenia miały jednostki i ich wizja. Dzisiaj ocena trailera jednego filmu (jeszcze w fazie produkcji) decyduje o tym że robią dokrętki do innego filmu (Legion Samobójców), kombinują, montują, aby jak najniższa kat.wiekowa itd.

Magia kina umiera.

RealKalps

Zupełnie jakbyś czytał mi w myślach, podzielam Twoje zdanie. Obecnie w filmach wszystko jest jakieś takie plastikowe, wręcz "sterylne". Tworzone na zielonym ekranie bo taniej i szybciej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones