PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33544}

Opowieści z krypty: Władca demonów

Tales from the Crypt: Demon Knight
6,5 2 983
oceny
6,5 10 1 2983
Opowieści z krypty: Władca demonów
powrót do forum filmu Opowieści z krypty: Władca demonów

Mam do tego filmu ogromny sentyment. Film z mrocznym klimatem, pamiętam , że oglądałem go jak byłem dużo mniejszy w telewizji i już wtedy mi się podobał. Idealnie nadaje się na wolne wieczory przy zgaszonym świetle. Jest wtedy klimacik. Ja bym dał tej produkcji 9 / 10. Często lubię sobie co jakiś czas odświeżyć ten film. Takich filmów się już nie robi dzisiaj. A szkoda.

ocenił(a) film na 10
lopez2618

dokładnie ;)

ocenił(a) film na 7
lopez2618

Zgadzam się, dzisiaj już się takich filmów nie robi. Regularnie, co jakiś czas wracam do "Demon Knight" i w zasadzie nie potrafię określić dlaczego. Pewnie po części z sentymentu (jak wielu z was, oglądałem go pierwszy raz za małolata) a po części z powodu fajnego klimatu filmu, potworków, dawki gore i świetnego w tej roli Billy'ego Zane'a.

atique

Są 3 części pełnometrażowych filmów z serii "Opowieści z krypty" . Władca demonów , czyli Demon Knight jest pierwsza ,wg mnie najlepsza część pełnometrażowa. Potem jest z 1996 roku Orgia krwii , czyli Bordello of blood i ten film też jest fajny , nie odstaje od swojego poprzednika klimatem. Też zajebisty film. Polecam. I ostatni film to Rytuał z 2001 roku, czyli po english "Ritual" chyba. Ten film niestety już klimatem odstaje znaczaco od swoich poprzedników , ale nie jest też taki zły. Do obejrzenia , jest akcja , ciekawa fabuła, tylko nie ma tego mrocznego klimatu, charakterystycznego dla słynnej "babki" jak nazywałem tego strażnika krypty za młodu, ale dla fanów serii polecam do obejrzenia. Wiecej filmów nie znam , bo chyba więcej nie ma. W dzisiejszych czasach nie oszukujmy się , Opowieści z krypty by sie nie sprzedały. Ludzie dzisiaj nie chcą oglądać wilkołaków, czy mumii itp itd. Takich filmów sie juz dzis nie robi bo są nieopłacalne.

ocenił(a) film na 7
lopez2618

A moim zdaniem 2 i 3 część odstaje poziomem od Demon knight co potwierdzają też oceny.
Demon knight 1995 imdb 6,7
Orgia krwi 1996 imdb 5,3
Rytuał 2002 imdb 4,8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones