PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112874}

Opowieści z krypty

Tales from the Crypt
6,6 2 737
ocen
6,6 10 1 2737
Opowieści z krypty
powrót do forum filmu Opowieści z krypty

Czy wie ktoś może w którym odcinku wystąpiła Joan Collins? Wydawalo mi sie tez ,że nie był to
tylko jeden. Pamiętam jedynie ,że kobieta w willi w lesie zostaje nawiedzana przez jakies demony
i później atakują ją korzenie drzew w około :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dupato

Bałwana to zobaczysz jak spojrzysz w lustro .
Licz się ze słowami lamusie

Nefertaron

Licz się ze słowami gowniarzu, bo jak się z denerwuję, to dam klapsa, a wtedy będziesz już mówił co innego ja Cie wychowam hebesie.

Dupato

Widać ,że w oborze Ciebie chowali...... Jak bym miał takiego chama w rodzinie to wstydził bym się dzień i noc za taka miernote jak ty.
Jaki nick taki autor Xd Dupa to :). Tyle w temacie pajacu

Nefertaron

W takim razie, gdzie Ciebie chowali chłopcze, że nie znasz podstaw dyscypliny? Wstydź się za siebie chłopaczku, Twoi rodzice powinni Ci przyżnąć uczciwie. Źle czytasz i rozumujesz mój nick!!! A czy Twój nick świadczy o tym, że jesteś nekrofilem?

Dupato

Jaki ty tępy jestes . Szkoda słow. Dowiedz się co nefertaron oznacza maluczki człowieczku. A jaśli tobie z nekrfilią się kojarzy to świadczy to tylko o Tobie . Koniec tej dyskusji bo jak widze jaki rozmówca(czyli Ty) taka konwersacja. Czyli mierna nad wyraz. Cya

Nefertaron

O chyba raczej Ty, bo ostatnie moje zdanie to sarkazm. W nawiązaniu do poprzedniego posta chciałem Ci uświadomić tylko, że ocena pod względem nicku nie ma sensu. Nefertaron - brak tego słowa nie w slowniku języka polskiego, więc dla mnie nie istnieje. Pewnie znalazłbym to w jakichś slangach młodzieżowych buntownikach, ale jestem zbyt poważny by z tamtąd czerpać zbędna wiedzę. Najbardziej typowe zachowanie laika, któremu udowodni się własną głupotę - to właśnie akcja że kończę rozmowę wmawiając sobie, że wygrałem tą rozmowę i oczywiście zakończenie zdania, o niskim poziomie swojego rozmówcy. Taki jest właśnie użytkownik Nefarmazon lat 13-16. Powodzenia w dalszym trolowaniu !

Dupato

Kończy rozmowe? Ty swoje chamskie pyskówki uważasz za rozmowę? Weź się człowieku zastanów nad sobą bo najwyraźniej masz problemy :). Sprawdź teżco oznacza słowo sarkazm i nie myl go z pospolitym chamstwem(jak to jest w twoim wykonaniu ). A temat na tym kończę bo szkoda czasu na miałkie dewagacje z takim troglodytą jak ty :). Tyle w temacie

Nefertaron

Jaki ty tępy jestes --> to jest właśnie sarkazm, bo jestem b. inteligentny. ; d Problemy to ty masz, bo ciągle płaczesz w swoich postach. Np. spory problem z słownikiem ortograficzny. ; W dodatku spamer, zamiast mówić o filmie to dowartościowujesz się w necie, bo na zewnątrz to pi*** z ciebie. Aha i jeszcze jedno, ja nie zgłosiłem żadnego twojego postu o obraze. Powiedz jak bardzo trzeba być zakompleksiony, żeby obrażać się lub czuć się znieważony o "bałwana", tym bardziej, że napisane przez osobę, którą nazywasz zacofanym troglodytą. ; o

ocenił(a) film na 7
Dupato

i ma racje. po cholerę na człowieka naskakujesz przy pierwszym poście? Bo wiedząc, że to film a nie seria poczułeś się lepszy? i te twoje teksty o sarkazmie i o nieistnieniu słów, których nie ma w polskim słowniku :D w islandii pewnie nikt po polsku nie mówi, może lepiej uznać że jej nie ma będzie Ci łatwiej. Swoją drogą może dla Ciebie tak jest lepiej - na jałowym gruncie i tak nie wiele wyrośnie.

ocenił(a) film na 5
Dupato

Ciućmok jesteś i tyle! Zamiast odpowiedzieć po ludzku, to zachowujesz się jak wiejski burak! Precz!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
GhostDeath

następny - pomocny i uprzejmy, polaczek pełną gębą. niestety ma rację, zakładka dotyczy akurat filmu (co mi kompletnie nie przeszkadza, ale większości ludzi tu wystarczy literówka, żeby dać im powód do wyżycia się), ale tak bardzo się Nefertaron nie pomyliłeś, zdaje się że to właśnie to czego szukasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones