PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297655}

Orzeł kontra rekin

Eagle vs Shark
7,0 10 683
oceny
7,0 10 1 10683
6,8 6
ocen krytyków
Orzeł kontra rekin
powrót do forum filmu Orzeł kontra rekin

To nie jest shit pokroju "sexu w wielkim miescie" itp dla panienek, ktore lubia marzyc o
ksieciu - to jest film dla polewu ;) niektore sceny mnie rozwalily ;) Texty, dialogi, nie liczcie ze
ten film jest o powaznej milosci ;> Reasumujac, film nie dla pipek, ktore nie znaja sie na
zartach - takim polecam klan albo na wspolnej ;). Daje 9/10, bo to jedyna komedia
romantyczna, ktora mnie rozbawila ;).

ocenił(a) film na 9

a jak jakiejś dziewczynie bardzo podobał się serial "Seks w wielkim mieście" i jednocześnie bardzo podobał się "Orzeł kontra rekin" to jakbyś to zdiagnozował? Pół pipka? Pipka znająca się na żartach? Czy jak?

użytkownik usunięty

Gatunek, do którego zaliczany jest ten film, może odstraszyć niejednego widza (szczególnie mężczyzn), a szkoda:P

ocenił(a) film na 10

oj, bo zgłoszę nadużycie! :D tak się składa że to mój ulubiony film. Widziałam go 7 razy, i jeszcze do niego wrócę. Seks w wielkim mieście jest zbyt chamski (demoralizujący) jak na moja wrażliwość. Kolega może się obraca w towarzystwie kobiet lubiących takie klimaty, ja odwrotnie. A film i gagi w chu dobre!

ocenił(a) film na 10

a tak wogóle to jest film o poważnej miłości. O dojrzewaniu, nauce samoakceptacji i akceptacji drugiej osoby. Pod sowitą warstwą gagów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones