PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297655}

Orzeł kontra rekin

Eagle vs Shark
7,0 10 675
ocen
7,0 10 1 10675
6,8 6
ocen krytyków
Orzeł kontra rekin
powrót do forum filmu Orzeł kontra rekin

Uwielbiam takie filmy! Nietuzinkowe postaci, dziwaczny humor, a do tego jeszcze bardzo sympatyczne i świetnie komponujące się z filmem animacje. Może i oczywisty, może i prosty... Czyż jednak właśnie ta prostota nie jest jego głównym atutem?
przesympatyczny film.
I jeszcze jedno - Loren Horsley była w tym filmie bezbłędna.

ocenił(a) film na 3
Albertino

Jeśli cokolwiek ten film wzbudza, to politowanie z zażenowaniem, przemiennie. Cała masa potencjalnie śmiesznych scen zmarnowana przez sztuczne "pogłupianie" bohaterów, co w efekcie prowadzi do prędkich skojarzeń z zakładem psychiatrycznym.

ocenił(a) film na 9
talita

ostro! ;P
tacy ludzie są wśród nas i też pragną miłości ;O
a ty byś chciał ich od razu do zakładu zamknąć!

ocenił(a) film na 3
supermnich

Nikogo zamykać nigdzie nie chcę. Ale ci bohaterowie napawdę zachowują się momoentami jak niepełnosprytni (często sztucznie w dodatku), kręcenie filmu (komedii:) o ich głupich zachowaniach jest, delikatnie mówiąc, bezcelowe. Dobrze, że nie pokazywali jeszcze, jak np cieknie im ślina albo jak udają małpy wymachując bananem.

ocenił(a) film na 3
talita

Może nie czepiałabym się aż tak bardzo, gdyby film (nawet i z tymi durnowatymi bohaterami) był lepiej zrobiony i miał jakieś rehabilitujące go atuty - muzyka, ciekawe ujęcia, cokolwiek. A tu nic, nawet animowane wstawki, zbyt infantylne, by dodawać uroku, nie naprawiają sprawy. Nuda straszliwa.

talita

akurat do soundtracku przyczepić się nie można bo jest genialny..

ocenił(a) film na 3
talita

Dołączam się do słów krytyki. Nic mnie w tym filmie nie urzekło, za to wszystko irytowało i nudziło. Mnogość tych dziwacznych osób robiła wrażenie sztuczności - sugerowała, że cały świat wypełniony jest opóźnionymi umysłowo. Ani to zabawne, ani wzruszające. Fabuła też jakaś rozlazła. Takie "Zaklęte serca" czy "Jak we śnie" też opowiadają o "innych", a jednak robią to z pomysłem, którego w wypadku "Orzeł kontra rekin" zdecydowanie zabrakło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones