PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741097}

Osaczona

Shut In
5,5 8 925
ocen
5,5 10 1 8925
Osaczona
powrót do forum filmu Osaczona

Sama nie wiem..

ocenił(a) film na 5

Czekałam jakiś czas na ten film i liczyłam na naprawde dobry film. Jednak odrobine się zawiodłam. Film z początku trochę się ciągnie jak flaki z olejem... dopiero pod koniec cos się zaczyna dziać..szkoda.

ocenił(a) film na 7
souvenirs1

Z początku ciągnie się jak flaki z olejem i dopiero pod koniec coś się zaczyna dziać? Właśnie druga część filmu to zmarnowany potencjał i zrobienie z tego filmu zwykłego thrillera, jakich wiele. Początkowo była tajemniczość w każdym aspekcie, niesamowity klimat i sceneria. Niestety kulminacyjna scena nastąpiła zdecydowanie zbyt wcześnie i czar prysł i zaczęła się zabawa w ganianego i chowanego. Zabrakło komuś pomysłu na pociągnięcie tego w ciekawszą stronę.

ocenił(a) film na 5
krakus85

Jak dla mnia to niestety wiało trochę nudą. Domyślałam sie juz wczesniej o co chodzi ale nie bylam pewna,jednak zabrakło mi czegos. Masz racje ze wpierw byla tajemnica a potem zaczela sie zabawa w ganianego. Jednak mimo to jak dla mnie średniak. :(

ocenił(a) film na 5
krakus85

Mi także bardziej podobała się pierwsza połowa - ciekawsza, wciągająca. Później zaczął się horror/thriller, ale niestety bez emocji i - wg mnie - nieco chaotyczny. Zmarnowany potencjał, szkoda.

ocenił(a) film na 2
souvenirs1

Nudny i przewidywalny. Maksymalnie w 40 minucie wszystko staje się oczywiste, a potem to już tylko męczenie widza bardzo głośnymi jump-scare'ami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones