PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568794}
6,2 1 038
ocen
6,2 10 1 1038
Osiem9
powrót do forum filmu Osiem9

słaby

ocenił(a) film na 3

spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. widziałem kilka takich polskich krótkich filmów fabularnych, ale ten wydaje się najgorszy.
1.osiem9 - pokolenie, czyli pokolenie 89, nakrecony w 2010 to teoretycznie musieliby miec po 21 lat, a praktycznie to wygląda to tak jakby mieli po 15 -16
2. naciągane, sztuczne dialogi, koledzy głownego bohatera zachowują sie jak murzyni przez cały film
3. ogólnie wygląda na bardzo przerysowany, przerost formy nad tresica
4. standard już w polkiej kinematografii serialach i reklamach, ze dzieciak musi miec długie włosy (tak jak ten tutaj głowny bohater)
5. ogólnie przesłanie dobre i zrozumiałe

ocenił(a) film na 5
najlepiej90

Przecież pisało na początku, że są to wydarzenia z 2007r. a bohaterowie mają -jak jeden z nich powiedział - 17 lat. Na końcu przedstawiony jest krótki fragment z 2009r. kiedy dwaj chłopcy zaczynają oglądać film nagrany przez głównego bohatera. Co do jego kolegów - to smutne, ale wielu jest chłopaków, którzy właśnie tak się zachowują. Długie włosy jakoś mi się nie rzuciły szczególnie. Film rzeczywiście jest trochę przerysowany, tylko czy to przerost formy nad treścią... nie jestem do końca co do tego przekonana, ale każde z nas ma prawo do własnego zdania na ten temat.

najlepiej90

gdzie do obejrzenia?

ocenił(a) film na 5
Rydzu023

http://www.youtube.com/watch?v=Gxl1gN9ag7U
http://www.seans-online.eu/film-156069812c-osiem9.html

ocenił(a) film na 5
najlepiej90

Fakt film przerysowany ale z dobrym motywem. Poza tym jeżeli popatrzymy na dzisiejsze gimnazjum to raczej zaobserwujemy że większość to małolatów zachowują się jak murzyni, a dziewczyny się puszczają z każdym. Oczywiście jest ogólnik ale jednak powszechny. Co do samego filmu to żadne fajerwerki aczkolwiek przydałby się prawdziwy film o problemach i życiu pokolenia Y do którego zalicza się generacja urodzonych pod koniec lat 80 i na początku 90 do których zaliczam się także ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones