PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8415}

Oskar

Oscar
7,0 25 335
ocen
7,0 10 1 25335
5,5 6
ocen krytyków
Oskar
powrót do forum filmu Oskar

Film oglądałem dość dawno (odświeżyłem sobie dopiero dziś), ale ostatnio miałem okazję oglądać wersje oryginalną... W tamtej niektóre lepsze były lepsze, a z kolei w tej lepsze są inne... Czasami bywa trochę głupawo, ale zawsze śmiesznie i jeszcze ta gwiazdorska obsada... Stallone mimo, że zagrał całkiem całkiem to jednak mógłby zostać zastopiąny przez innego aktora, ale to już moje anrzekanie. Świetne role Ornelli Muti, Tima Curry'ego, niewielka rólka Kirka Douglasa oraz oczywiście Marisy Tomei.
Polecam, ale warto też obejrzeć pierwowzór z Louise De Funesem.

Albertino

Coś mi się pomieszało i tam gdzie jest "lepsze są lepsze' powinno być "niektóre GAGI są lepsze".

ocenił(a) film na 10
Albertino

mi sie orginal nie podobal specjalnie, ale moze dlatego, ze najpierw widzialam ten z sylwkiem pare razy i musze powiedziec, ze w tej roli jest swietny...

ocenił(a) film na 10
Albertino

10 za wersje ze stallone'em (choc tez nie przepadam). pierwowzor zawieral niewiele zabawnych scen, ktore byly zbyt chaotyczne, mimo ze glowna role zagral sam tytan kreacji komediowych. a reamake, jak to reamake - bardziej dopucowany.

violet_pill

ja oglądałem obie wersje ale nie pamiętam która mi się bardziej podobalo. w ulubionych mam tą z De Funesem ale musze jeszcze raz obejżec dwie. ogólnie fajny scenariusz.

Albertino

Jak dla mnie wersja ze Sly bardziej się podobała niż z De Funesem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones