PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8421}
6,8 996
ocen
6,8 10 1 996
Osobisty pamiętnik grzesznika przez niego samego spisany
powrót do forum filmu Osobisty pamiętnik grzesznika przez niego samego spisany

Osobisty pamiętnik grzesznika będzie jednym z czterech filmów Hasa wyświetlanych w Naszym Kinie w Toruniu na przeglądzie pod hasłem 'kina onirycznego'. (Pozostałe to Rękopis znaleziony w Saragossie, Niezwykła podróż Baltazara Kobera i Sanatorium Pod Klepsydrą). Zapowiada się nie lada gratka dla sympatyków..
Szczegóły wkrótce, jak tylko się pojawią.

użytkownik usunięty
wrongeye

muszę Cię zasmucić. Owa zapowiedź przeglądu filmów Hasa znajduje się na stronie internetowej Naszego Kina od kilku lat...

no to mnie zasmuciłeś. to w podzięce za te fajki? ;p swoją drogą skoro tak, to może należałoby im zwrócić uwagę. odbył się w ogóle ten maraton kiedyś tam, czy na zapowiedziach się skończyło?
ja z całej czwórki tylko pamiętnika nie widziałam, szkoda, baltazara ledwo pamiętam, ale miałam nadzieję, ze się uda zobaczyć sanatorium w tej zremasterowanej podobno świetnej wersji w kinie, a nie na kompie.
heh, jak widać nie można mieć wszystkiego.

wrongeye

Nasze Kino to już chyba nie istnieje..? podzieliło los Orła i Kopernika przerobionego na Biedronkę:( teraz króluje stodoła z przepierzeniami przy Czerwonej Drodze, gdzie na prześcieradłach wyświetlają niewyraźne gnioty z Bollywoodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones