PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796808}

Ostateczna operacja

Operation Finale
6,5 15 296
ocen
6,5 10 1 15296
6,0 4
oceny krytyków
Ostateczna operacja
powrót do forum filmu Ostateczna operacja

przede wszystkim powstało wcześniej kilka lepszych produkcji i to sporo lepszych.... choćby film "Eichmann" (nie pamiętam czy to był film czy para-dokument) czy całkiem ostatnio o procesie Eichmanna. A ta produkcja to takie flaki z olejem - oglądając miałem wrażenie, że twórcy nie wiedzieli na którym elemencie tej całej historii się skupić - czy na wytropieniu, porwaniu czy może samej osobie Eichmanna i jest udziale w Ostatecznym Rozwiązaniu. Serio - spory zawód

ocenił(a) film na 5
dewille

zgadzam sie w pelni. Jedyne co warte odnotowania to gra Kingsleya

dewille

Ja z kolei się nie mogłam oderwać od filmu, choć jest dość długi. Nie nudził mnie ani przez chwilę.

elfka77

to zobacz sobie choćby film Eichmann z 2007 i zrozumiesz o czym pisałem

dewille

Może kiedyś zobaczę, niemniej jednak film bardzo mi się podobał, aktorzy dali prawdziwy popis.

ocenił(a) film na 3
dewille

Zgodzę się, film zrobiony typowo po "Amerykańsku". Mało realny. Żydzi, Argentyńczycy, Niemcy- oczywiście wszyscy mówią po angielsku z amerykańskim akcentem. Film w ogóle nie jest realny, nie trzyma w napięciu, nie odwzorowuje tego co się wydarzyło. Jest to tak poważny a zarazem ciekawy temat że dobry reżyser mógł by z tego zrobić film na miarę "Pianisty" czy "Listy Schindlera". Tu jednak jest to typowa komercja ;/ Film jest nudny. Netflix nie powinien się brać za takie tematy.

bolek0793

chcialam cos napisac ale sie pomylilam a nie moge tego usunac calkowicie. sorry sorry

ocenił(a) film na 4
dewille

No nie wiem, wspomniany przez ciebie Eichmann z 2007 dobry raczej nie był i to już pomijam fakt, że kreślił zupełnie fantastyczny życiorys tego zbrodniarza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones