PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453379}
2,9 1 207
ocen
2,9 10 1 1207
Ostatni żywy człowiek
powrót do forum filmu Ostatni żywy człowiek

szału niema marna kopia "jestem legendą".

użytkownik usunięty
Lionsgate

Ughm, wg danych film mial premiere wczesniej niz jestem legenda. Poza tym byly robione w tym samym czasie, wiec raczej o kopii nie ma mowy.

Najpierw się zorientuj w temacie później pisz, że o czymś "nie ma mowy".

Film jest "dziełem" wytwórni "The Asylum"... wytwórni SŁYNĄCEJ z wypuszczania tego typu filmów. O jakim typie mówię?

Wytwórnia wybiera tytuły, które w najbliższym czasie mają wejść do kin i które najprawdopodobniej będą "hitem". Zaczynają szybko kręcić by skończyć produkcję przed oficjalną premierą wspomnianego hitu. Zanim oryginalny film wejdzie do kin, wytwórnia asylum wypuszcza swojego gniota na DVD (NIGDY DO KIN) w celu nabrania mniej zorientowanych klientów (np. Ciebie). Chyba że uważasz że to są przypadki, albo owe wielki wytwórnie zerżnęły wszystko od biednego "the Asylum":

(po lewej tytuł hitu, po prawej tytuł wytwórni Asylum)
1. The Da Vinci Code - The Da Vinci Treasure
2. Snakes on a Plane - Snakes on a Train
3. Aliens vs Predator - Alien vs Hunter
4. Transformes - Transmorphers <---- Prawdziwa perełka! i to obydwie części :D
4,5. Transformers: Revenge of the Fallen - Transmorphers: Fall of Man
5. I am legend - I am Omega
6. High School Musical - Sunday School Musical
7. The Day the Earth Stood Still - The Day the Earth Stopped
8. Terminator Salvation - The Terminators
9. Paranormal Activity - Paranormal Entity
10. Sherlock Holmes - Sir Arthur Conan Doyle's Sherlock Holmes
11. Piranha 3D - Mega Piranha
12. Battle: Los Angeles - Battle of Los Angeles
13. Thor - Almighty Thor
14. Project Monster - Projeckt Monstrum
15. Death Race - Death Racers
16. 2012 - 2012: Doomsday

I WIELE, WIELE INNYCH... oczywiści oni zawsze byli pierwsi...

Data premiery nie jest datą rozpoczęcia produkcji czy chodźby jej planowania... i nie jest to żadna tajemnica. My również wiemy na długo przed nim coś wejdzie do kin, a Asylum zapewne wie na długo przed nami... to że ukończą swoje dzieło przed wielkimi produkcjami to nic nadzwyczajnego, a już napewno nie trudno w to uwieżyć gdy widzi się "dzieła" ASYLUM. Tak więc zastanów się co piszesz.

Gojira

Widziałam kilka z tego np.węże w pociągu były zabójcze a koniec domaga się ciągu dalszego,transphormers nawet nie taki tragiczny,a ich wersja wojny światów zupełnie przyzwoita,co do omegi a legendy oba są tylko sequelami starszych filmów z roku 64 i 71 jeden remek więcej czy mniej..choć uśmiałam się nieźle na niektórych z kopi.Chyba lubię niskobudżetowe kino...

I jeszcze kilka linków dla Ciebie:
http://niezlekino.pl/2008/07/04/top-10-filmow-ze-studia-the-asylum
http://www.joemonster.org/art/13285/10_najwiekszych_podrobek_filmowych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones