PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852660}

Ostatni Paradiso

L'ultimo paradiso
5,1 862
oceny
5,1 10 1 862
Ostatni Paradiso
powrót do forum filmu Ostatni Paradiso

Naprawdę kiepski

ocenił(a) film na 3

Na początku, naprawdę, na samym początku był ok, potem już mnie nużył, a w połowie kompletnie nie chciało mi się oglądać do końca. Bardzo rzadko rezygnuję w połowie filmu obojętnie czy jest dobry czy nie. Dotarłam więc do końca i żałuję. Koniec totalnie bez sensu. Dlaczego nie zaopiekował się żoną i synem brata tylko poślubił tę ladacznicę? To chyba jakiś SF :D

ocenił(a) film na 8
gosiaW

Przepiękny film :-)
Miłość nie jest ladacznicą. Po prostu się zdarza. Zwłaszcza w realiźmie magicznym. Zakończenie fantastyczne. Film odegrany brawurowo. Wykadrowany bajkowo. Atmosfera tak gęsta, że można kroić nożem. I choć nurt tego kina właściwie już nie jest tak klasyczny jak w tym filmie, to dla mnie jest bardzo niespodziewaną niespodzianką. Gaia wprost anielska! Nadmiaru dialogów brak..bo mówią spojrzenia,kadry, muzyka.
Trafienie w punkt!
I dodam jeszcze, że im dalej w las,tym ciekawiej..aż do wycyzelowanego finału, w którym wyjaśnia się wszystko.
Miłość to zrozumienie i pocieszenie, i poświęcenie.
Powrót do wspaniałego kina włoskiego.
Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 3
LapisLazuliLL

Czegóż to ludzie nie nazwą miłością... szczególnie kobiety. A potem, już poza filmowymi kadrami, jest życie, którego tu brak.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Może tak jest a może nie. Jedyne co możemy stwierdzić to, że jeśli z innymi nie wymieniamy się..poglądami, to stoimy w miejscu. A o miłości..jak o gustach kulinarnych,nie dyskutuję.
Nie mam pojęcia czy inni ludzie kochają czy nie. Nie mam pojęcia czy kategoryzowanie to szukanie akceptacji,czy próba pokazania jednej jedynej prawdy.
Wreszcie niewiele wiem o sobie,by wiedzieć więcej o innych.
Tutaj, pod tym tytułem, "jestem chyba jedyną wypowiedzią pochlebną".
Pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones