PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418956}

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
5,3 50 070
ocen
5,3 10 1 50070
2,9 9
ocen krytyków
Ostatni Władca Wiatru
powrót do forum filmu Ostatni Władca Wiatru

Czy warto oglądnac ten film ?

ocenił(a) film na 1
Zuza555

Nie, to okropny film.

ocenił(a) film na 7
Zuza555

a ja polecam, można się wyluzować i całkiem miło spędzić czas :)

ocenił(a) film na 1
Zuza555

Radzę raczej obejrzeć serial, ma lepszy scenariusz i wykonanie niż film, a dodatkowo posiada pewną dozę humoru, niewyczuwalnego w filmie.
Pragnę też dodać, że zostaje pominiętych w filmie mnóstwo ważnych wątków, a te które pozostały próbowano w dziwny sposób połączyć, często doprowadzając do idiotycznych sytuacji.
Z powodu niewyjaśnionego spowolnienia kontrolowanych prze ludzi elementów (większość porusza się wolniej niż człowiek piechotą), film niemal nie posiada akcji. Co wydaje się dziwne w stosunku do bardzo szybkiego przechodzenia z sceny w scenę.
Ogólnie, niemal się nie da wytrwać do końca filmu (sam nie mam pojęcia jak tego dokonałem).

ocenił(a) film na 4
dobra7

Zgadzm się w 100%. Ja do filmu podchodziłam trzy razy. Za pierwszym razem zastanawiałam się czy to na pewno jest filmowa wersja serialu, bo gdyby nie fakt ze fabuła jest podobna to w zyciu bym nie zgadła. Film wyłączyłam po 5 minutach. Za drugim razem, dotrwałam aż do 20 minuty, ale przerwałam ogladanie bo zaczełam reagować śmiechem na każdą wypowiedź bohaterów. Grają oni tak nienaturalnie, ze w swoim "zaangażowaniu" są strasznie komiczni i przerysowani. Pozatym pomimo ze serial ubóstwiam, ani jedna scena z filmu nie zapadła mi w pamięci, całość była nudna i jak juz wyzej wspomniałam przerysowana. Za trzecim razem obejrzałam go do końca, ale tylko dlatego że gdzieś przeczytałam ze w drugiej połowie się rozkręca. Niestety okazało sie to nieprawda, i z nudów musiałam co chwilę przewijać film do przodu. Ogólnie filmu nie polecam, chyba że komuś się naprawde nudzi. to czy ktoś jest fanem serialu czy nie, nie ma tu nic do rzeczy, bo film ani trochę go nie przypomina.

ocenił(a) film na 1
Zuza555

NIEEEEEEEEEEEEEE Stracisz tylko czas

ocenił(a) film na 2
Zuza555

Nie , kompletna strata czasu ;/
Lepiej obejrzec serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones