PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418956}

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
5,3 50 061
ocen
5,3 10 1 50061
2,8 8
ocen krytyków
Ostatni Władca Wiatru
powrót do forum filmu Ostatni Władca Wiatru

Rozczarowanie przez wielkie R

użytkownik usunięty

Nie wiem czego tak naprawdę się spodziewałem. A może wiem? Wiernego odwzorowania serialu, świetne dialogi ( cięte riposty, humor), zapierającą dech w piersiach akcję. Srogo się zawiodłem. Film jest po prostu zrobiony po to by zarobić i na odwal się. Zwykła amatorka. Nie wspominając o dubbingu polskim, który był tragifarsą ( komandor Rzao, stryj Iro itp) Film w ogóle nie oddaje klimatu Awatara:TLA. Osobiście odbieram film jako inwektywę, zakpienie z fanów Awatara.

ocenił(a) film na 4

Obejrzałem to cudem, widziałem w tym czymś potencjal. Jednak czulo sie, oj czuła, wielki pośpiech właściwie każdy wątek był tylko delikatnie zarysowany. Musze sięgnąć do źródła bo sam pomysł mi sie podoba.

ocenił(a) film na 3
Hilarious

sam pomysł na film jest ok ale niestety wykonanie jest dużo gorsze. Jednak najbardziej chyba wnerwiło mnie to że film jest z Dubbingiem....rany....przez to ogląda się go jak film dla dzieci....masakra jakaś....nie ma nic gorszego jak pójść na ciekawie zapowiadający się film i na samym początku cała radość opada gdy usłyszysz ten pedalski dubbing....ech. Na dodatek efekty 3D w Cinemacity praktycznie nie istnieją....tak naprawdę niewiele bym stracił jak ten film bym obejrzał u siebie w domu na 42 calowym LCD-ku. Szkoda że nie było opcji by zobaczyć go w 2D i z napisami.
a z drugiej strony chciałbym spytać na jakiej podstawie jest ten film zrobiony?? nie słyszałem wcześniej o tym serialu...

ocenił(a) film na 6
ziger

Avatar: The Last Airbender (w polsce Awatar:Legenda Aanga). Całkiem miły serial, zwłaszcza od drugiej księgi. Tworzone przez Nickeldeon. Do znalezienai w necie, w sklepach i dosłownie wszędzie. Na nickeldeonie też leci co jakiś czas ;).

użytkownik usunięty
jorwa

Na nickelodeon leci codziennie o 18 i 23 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones