PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31546}

Ostatni bastion

The Last Castle
7,5 48 953
oceny
7,5 10 1 48953
7,2 4
oceny krytyków
Ostatni bastion
powrót do forum filmu Ostatni bastion

Historia taka jakaś miałka. Bez pomysłu. Aktorzy przerysowani. Wszystko jakieś takie naciągane. Można oglądnąć dla zabicia czasu i odmóżdżenia. Ale poza tym film nie wnosi żadnej wartości. No chyba, że ktoś za wartość uznaje sztuczny patos. Albo jak ktoś chce sztucznych wzruszeń bo aktor umiera, bez sensu zupełnie, w ostatniej scenie. Obejrzałem film 2a razy. Pierwszy raz bo szukałem czegoś ciekawego, drugi raz przy okazji, bo 'musiałem'. Nadal nie wiem o czym jest ta historia. Nie jestem w stanie zrozumieć zachowania i motywów bohaterów, co chcieli osiągnąć. A wszystko to polane sztucznymi hasłami o dumie, oddaniu i takie tam.
Jak by się dobrze przyjrzeć to film jest po prostu głupi. Ale dobrze nakręcony i dla rozrywki, dla fanów filmów ze Stathanen czy Iron Mana, bardzo polecam.
Jednak ocena 7.5 to jakaś kpina.

ocenił(a) film na 7
alvaro_morales

Ale wiesz, że to postać może być przerysowana, a nie aktor? Czy nie znasz się to się wypowiadasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones