PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724378}

Ostatni król

Birkebeinerne
5,8 904
oceny
5,8 10 1 904
Ostatni król
powrót do forum filmu Ostatni król

Przyznam sie ze nie oczekiwałem ze film może być dobry ale jestem mile zaskoczony.Szkoda tylko ze w tej chwili w Norwegii zaczyna się dramat państwa Może producentowi chodziło o podniesienie się Norwegów z kolan lewactwa. Może To odniesie sukces w przyszłości . Dla mnie ocena to jest 7/10.Polecam ten film!!!

ocenił(a) film na 7
loko70

LOL. Akurat wojna domowa ze szlachtą i kościołem to prawacka, że hej. :P
A film całkiem fajny. Ot, przyzwoita produkcja historyczno-przygodowa.

ocenił(a) film na 10
loko70

jeśli chodzi o Religie i Kosciół tak jest dalej Watykan wstawia światu swoje warunki, próbują rządzić Europą,Polską i Światem , zamiast swoim krajem , Polska jest wolna od tych fanatyków z Watykanu

vAkatsuki

Ooooo--widzę że polityka dotarła na łamy Filmweb. Ciekawe. Pytanie do Loko 70 ---Norwegia na kolanach lewactwa? Skąd taki wniosek? Od razu mówię ---jestem ULTRA prawicowcem ---nie ma w moim pytaniu krzty prowokacji. I pytanie do vakatsuki ---dlaczego tak myślisz? Obecnie na Świecie --a już z pewnością w Europie zach ---warunki zaczyna stawiać Islam i lewactwo z Niemiec oraz Brukseli! Gdzie w tym całym burdelu zwanym potocznie "" okazaniem miłosierdzia "" i ściągnięciem do Europy blisko 2,5 miliona brudasów z Syrii , Afryki i innych Afganistanów ---- widzisz macki Watykanu? Czy to Papież kazał Merkel i rudej świni Tuskowi ściągać do Europy muślinów?? Coś ci się kolego pozajączkowało.....:-) :-) :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones