PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93114}

Ostatni pocałunek

L'ultimo bacio
7,3 430
ocen
7,3 10 1 430
Ostatni pocałunek
powrót do forum filmu Ostatni pocałunek

Hiszpańskie kino opowiada historie w swój, specyficzny, uroczy sposób, zazwyczaj jestem za, ale ten film jest niskich lotów, Amerykanie ( mimo, że jak zwykle bezczelnie zerżnęli fabułę europejskiego filmu:>) opowiedzieli ją z polotem, przekonująco, Hiszpanie zrobili z "Ostatniego pocałunku" telenowelę.
Postaci kreślone są zbyt grubą kreską, a aktorstwo jest agresywne, przesadzone, że aż śmieszne.
Główny bohater zamiast zaangażować się role- cały czas sapie!
Z Zachem Braffem nie może się równać:)


Karlis

Chyba WŁOSKIE kino, a nie hiszpańskie...

użytkownik usunięty
Karlis

coz byc moze i tak jest nie wiem nie ogladalam hiszpanskiej wersji, ba nie wiedzialam ze tak owa istneje...
co do amerykanskiej wersji to o wiele slabsza jak dla mnie... orginal jest znacznie realniejszy, co do przesadyzmu i smiesznosci to zapewne wydaje ci sie tak przez jezyk nie przez aktorstwo..

nie ma wersji hiszpańskiej. to jest oryginalna - włoska.

ocenił(a) film na 8
pinkdejmon

omg, aż się coś we mnie gotuje.. ludzie, odróżniajcie Włochy od Hiszpanii!!

ocenił(a) film na 8
Karlis

Wiem że to żadne usprawiedliwienie dla Karlis, ale w necie krąży wersja z dwoma ścieżkami audio hiszpańsko/włoska gdzie domyślną scieżką jest hiszpańska. Jak sobie nie zmieniła to ogladała z hiszpańskim dubbingiem i pewnie była przekonana że to hiszpański film.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Karlis

Super komentarz, widac ze sie znasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Karlis

uśmiałam się :D

Mszka

Ja tez...Tragikomedia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones