PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301181}

Ostatni pociąg

Der letzte Zug
6,7 5 330
ocen
6,7 10 1 5330
Ostatni pociąg
powrót do forum filmu Ostatni pociąg

Jako że jestem miłośnikiem filmów o obozach koncetracyjnych to ten był najgorszy jaki oglądałem . Czemu tych 2 facetów gadało po polsku?. Czyżby szwaby chciały pokazać że to polacy zrobili takie piekło?.W dodatku nie pokazali Auschwitz jak pracowali , umierali .
Ocena 1/10 . I za tego palanta co ciągle śpiewał . Nie wiem jak wy ale on wkurzał.
Dla tych których kochałem było o wiele lepsze. Tam widziałem jak człowiek wywalił te drewna w pociągu i się wydostał za nim dojechał do Treblinki . Tak więc dla tych których kochałem oceniam na 10/10 a ten gniot 1/10.

ocenił(a) film na 4
mesogog

Wiesz co szkoda mi cię. I za tego palanta co ciągle śpiewał? taaa bo ty byś po kilku dniach bez wody nie dostał na łeb. Nie rozumiesz - nie oceniaj. To najlepszy dramat jaki widziałem a ty jesteś największym ciulem i dzieckiem o jakim czytałem. Nie żebym lubił ludzi obrażać ale serio... skoro oceniasz ten film 1/10 to lepiej obejrzyj go drugi raz i przemyśl ten komentarz. O już 19:16. Dobranoc musisz iść spać.

ocenił(a) film na 8
fafikozoom

DOKŁADNIE, zgadzam sie z fafikozoom

ocenił(a) film na 10
michal96

mesogog przez sam szacunek do ludzi którzy zgineli w takich transportach oszczedz na słowach.
Jak chcesz widziec flaki i smierc to obejrzyj piłe to chyba jest film na twój poziom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones