PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032036}

Ostatni posterunek

Last Sentinel
4,8 1 009
ocen
4,8 10 1 1009
Ostatni posterunek
powrót do forum filmu Ostatni posterunek

Klasyczna forma sci-fi. Budowanie napięcia, odkrywanie kto jest kim. Hermetyczne kino. Ciekawy zarys świata. Chciałbym zobaczyć więcej, ale jak w tym gatunku bywa to już jest koniec i nie ma już nic:)

ocenił(a) film na 6
RadoslawKamil

Generalnie dobre, kameralne kino w starym stylu.

Aczkolwiek w ostatnim ujęciu myślałem, że jednak wybuchnie.

ocenił(a) film na 5
Sony_West

Ale spoiler :)

Dla mnie największą wadą tego filmu jest brak logiki i sensu - jest problem, na coś bohaterowie sobie popatrzą, wtedy pokojarzą fakty i fabuła rusza naprzód, nie wiedzą co dalej i nagle rozwiązanie samo nadchodzi, snuje się bohater nasz sam bez celu wychodzi na deszcz, patrzy na migające światełko i, voila, mamy kolejny kamień milowy pchający fabułę do przodu (swoją drogą to jakoś nadal nie wiem o co chodziło z tą czujką), a wyciągnięcie trupa z wielkiej wody to już była przesada. Można obejrzeć, zgadzam się, że taki film w starym stylu, ale trzeba przymknąć oko na niektóre fakty. A końcówka akurat mi się podobała, taka inna trochę.

ocenił(a) film na 7
_illusion_

SPOILER

czujka naprowadzała statek.

ocenił(a) film na 7
_illusion_

Wyciągnięcie trupa nie było niemożliwe i to chyba wystarczy, biorąc pod uwagę jakie nieprawdopodobne przypadki zdarzają się w innych filmach..

ocenił(a) film na 7
RadoslawKamil

Wciąż nie widzę twojej oceny..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones