PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264045}

Ostatni raz

The Last Time
6,4 915
ocen
6,4 10 1 915
Ostatni raz
powrót do forum filmu Ostatni raz

Film o intrydze.

ocenił(a) film na 6

Wydaje się to być zwyczajna historia jakich wiele, a jednak na końcu okazuje się, że nie jest tak jak myślisz. Ciekawa propozycja filmowa. Brak happy endu sprawia, że jest on jeszcze ciekawszy ;) Polecam serdecznie.

użytkownik usunięty
peza_92

Pamietam, ze ten moment krytyczny mnie powalil, bo wczesniej dalam poniesc schematowi :)

ocenił(a) film na 6

Prawda?? Zaskakujące zakończenie ...

peza_92

To prawda:0 Końcówka mnie zaskoczyła.

ocenił(a) film na 7
peza_92

co za bezmyślność, by w komentarzu zdradzać, że nie będzie "happy endu".
a może pozwolisz widzowi dać się zaskoczyć? sam obejrzałeś i chcesz innym odebrać radość z oglądania?

ocenił(a) film na 6
Carin

Wiesz co? Następnym razem jak będziesz chciał/chciała 'dać się zaskoczyć' to nie czytaj komentarzy ...
Oj, wykazałeś/wykazałaś się OGROMNĄ bezmyślnością.

ocenił(a) film na 7
peza_92

to Ty wykazałeś się bezmyślnością, bo jeśli zdradzasz fabułę w komentarzu to powinieneś zaznaczyć opcję spojler.
mam zwyczaj czytać komentarze przed obejrzeniem filmu, bo nie łykam wszystkiego chłamu jaki tylko został nakręcony, ale na podstawie opisów i komentarzy wybieram te filmy, które mnie interesują, i wszystko byłoby okej, gdyby niektórzy nie zapominali zaznaczyć spojlera, gdy zdradzają fabułę. ot co.

ocenił(a) film na 6
Carin

Haha każdy ma swoje nawyki. Moim zdaniem sformułowanie :"brak happy endu" nie jest spojlerem :-)
Nie mam takiego problemu, gdyż oglądam dużo i po kolei :-) a własne zdanie wyrabiam sobie po seansie ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones