PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264045}

Ostatni raz

The Last Time
6,4 915
ocen
6,4 10 1 915
Ostatni raz
powrót do forum filmu Ostatni raz

To nie jest na pewno komedia, raczej dramat. Ze względu na sceny erotyczne oraz nagości nie nadaje się do oglądania dla niepełnoletnich.
Sama fabuła i wątek intrygi ciekawy, gra aktorska również, ale sceny golizny mogli sobie darować - dobre filmy tego nie potrzebują - gdyby nie te sceny dałabym ocenę 8, a tak jest 7, zastanawiałam się nawet nad 6, ale ze względu na ciekawy rozwój fabuły dałam 7.

ocenił(a) film na 7
Carin

W filmie jest też sporo wulgaryzmów, z tego również powodu NIE polecam dla nieletnich.

ocenił(a) film na 7
Carin

Nagości niewiele,raz biust gł bohaterki..Sceny erotyczne?Skromne,nawet pośladków nie widać,bo Keaton nawet spodni nie zdjął...Wulgaryzmy?Na podwórku tak gadają to i w filmie jest odzwierciedlenie.Formuła:bliżej widza..Tak więc bez przesady!Świętoszkowatość nie na miejscu,już to zresztą jeden Francuz opisał.

ocenił(a) film na 7
jacpod

Świętoszkowatość? Co ty bredzisz człowieku. Jeśli kulturę osobistą i poczucie smaku nazywasz świętoszkowatością to chyba twój poziom jest mierny.
Niektórzy już tyle świństw się w życiu naoglądali, że mają wypaczone spojrzenie na pewne aspekty moralne.

ocenił(a) film na 6
Carin

Stanowczo przesada twierdzić że jest dużo scen erotycznych, widziałem dużo filmów w których można było zobaczyć dużo bardziej gorszące sceny

ocenił(a) film na 5
Carin

Ja też uważam, że sceny erotyczne były przesadzone. Irytuje mnie jakikolwiek przejaw tzw k***stwa. Twórcy mogli to bardziej subtelnie przedstawić. Zresztą twórcy, twórcami ale nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem aktorek które godzą się na takie coś. Jak można się w takim stanie pokazać. Gdzie godność, gdzie szacunek dla samego siebie i swojego ciała. Żenada i tyle. Miałem ocenić na 4, ale z uwagi na rozwój sytuacji a dokładniej końcówkę leci 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones