PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36447}

Ostatni samuraj

The Last Samurai
7,7 278 412
ocen
7,7 10 1 278412
5,7 20
ocen krytyków
Ostatni samuraj
powrót do forum filmu Ostatni samuraj

Niedoceniony?

ocenił(a) film na 9

Dziwi brak choćby 1 Oskara. Ocena ''krytyków'' Filmwebu 5,5 to kpina.

ocenił(a) film na 7
harry9166

Zgadza się, a oceniać taki film na 4 jak to zrobił jeden z nich to już jakaś totalna parodia

ocenił(a) film na 9
harry9166

Konkurował z rekordzistą, czyli "Powrotem Króla" - to przeciwnik nie do pokonania. Zupełnie jak cesarska armia :)

harry9166

Nie wiem czy na filmwebie jest chociaż jedna osoba, która kieruje się ocenami krytyków. Po którymś razie gdzie trafiłam na dziwne oceny krytyków, postanowiłam prześledzić ich inne oceny. Jestem zażenowana, rozumiem, że każdy ma inny gust ale niektóre oceny to przesada.

ocenił(a) film na 8
Ahnessa

Krytykiem może być tak naprawdę każdy.

harry9166

No cóż, ja mam podobne odczucia jak krytycy. W pierwszej połowie filmu byłem zachwycony, a potem to się zrobiła z tego taka Szklana Pułapka przeniesiona do XIX wieku. Wkurzyłem się, nie obejrzałem do końca

ocenił(a) film na 8
Pawcio_filmaniak

Gdzie tam widzisz Szklaną Pułapkę? Końcowa bitwa była zgodna z historią, więc bez sensu że zrezygnowałeś.

Alex_Tyler

Ja do wiarygodności historycznej w filmach nie przykładam wagi. Chodziło mi o to, że w pewnym momencie zrobiło się z tego brawurowe kino akcji klasy B.

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

Film ocenilem wysoko, ale ostatni akt ( od momentu gdy odbili Katsumoto) nie usatysfakcjonowal mnie.

ocenił(a) film na 9
harry9166

Ci krytycy to bez honoru banda zyebów co w życiu ceni tylko pieniądz.

harry9166

bo ten film to dno, Cruise zapragnął mieć własnego Szoguna a wyszła kiszka, już sam widok półtorametrowego gościa z szabelką rozśmiesza

zajojajo

A Wołodyjowski?

harry9166

Film jest mocno zakłamanym, typowym hollywodzkim patosem. Krytycy dali niżej ode mnie i zastanawiam się, czy nie byłem zbyt łagodny oceniając go.

ocenił(a) film na 9
harry9166

Tacy z nich krytycy ... Zgadzam się w 100 % z twoją opinią

harry9166

Ten film ma wszystko czego oczekuje od Hollywoodzkiej produkcji, piękna muzyka , zdjęcia, wspaniała gra aktorska. Jest to jeden z moich ulubionych filmów, kiedy oglądałem go pierwszy raz zrobił na mnie niesamowite wrażenie.

ocenił(a) film na 8
harry9166

Dokładnie, czemu niby 5,5 za co? Scenariusz niezły, scenografia koks, stroje zajebiocha, wszystko było wow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones