PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730250}

Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika

Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse
5,3 1 873
oceny
5,3 10 1 1873
Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika
powrót do forum filmu Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika

Scenarzysta Matthew Feitshans odpowiadający za scenariusz do "Ostatniego smoka 3" czyli prequela "Ostatniego smoka" z 1996 i "Ostatniego smoka 2" z 2000 roku (tak trochę to pogmatwane) zapowiada że 4 część "Ostatniego smoka" jest w pracach. Będzie to sequel prequela czyli "Ostatniego smoka 3"
Myślę że to dobry pomysł jeśli wezmą pod uwagę postać smoka Draco. Mogli my zrobić film o jego młodości. Bądź co bądź w filmie z 1996 jest już bardzo wiekowym smokiem (z kilka setek ma na pewno)

Ja chciałbym żeby dwie kwestie były poruszone w nowym filmie
- gdzie sobie ułamał ten kawałek rogu, którego brak w 1 części
- Czy Drake jest faktycznie jego synem, czy tylko tak jak Drago zaopiekował się czyimś jajem.

To tyle jeśli idzie o mnie.
Co do moich ocen

Ostatni smok 1996 - 10/10
Ostatni smok 2000 - 4/10
Ostatni smok 2015 - 8/10

Po 3 spodziewałem się czegoś naprawdę gorszego, a film był całkiem przyjemny.

Link o 4 części: http://dh-the-sorerers-curse.tumblr.com/post/110954975131/prequel-and-dragonhear t-4

ocenił(a) film na 4
adidos09

Daliby sobie spokój jak mają taką kaszane odstawiać.

Anthrax91

To ze tobie sie nie podoba nie znaczy ze innym tez

ocenił(a) film na 4
Draco_2511

To już nie moja wina że masz zwichrowany gust i oceniasz gnioty 10/10.

Anthrax91

dla jednych gnioty dla innych super filmy...

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Wierz mi, mogło być naprawdę gorzej, bo tak zapowiadało się z trailera, ale do premiery poprawili to co raziło w trailerze najbardziej. Zgadzam się z tobą co do tego, że do pierwowzoru się nie umywa, ale z drugiej strony jest znacznie lepiej niż to było w części drugiej. Poczekamy zobaczymy jak to będzie z kolejną częścią, jest progress względem gniecionej 2 części to i może czwarta część będzie progresem względem części trzeciej.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones