PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730250}

Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika

Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse
5,3 1 874
oceny
5,3 10 1 1874
Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika
powrót do forum filmu Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika

Wiem już że będzie premiera we Francji i w Niemczech. Czy będzie w Polsce? Liczę na to bo to oznaczało by wznowienie poprzednich filmów, w dobrej jakości. Jeśli ukaże się 3 dyskowe wydanie w Polsce na pewno sobie je sprawie.

adidos09

Jest już zwiastun. I jest dość słabo w porównaniu z pierwszą częścią.

Czarnogwardzista

Nie wiem jak będzie. Ja osobiście wolę najpierw obejrzeć film. Zwiastun widziałem już dawno. Nie wiem tylko czy filmy ukażą się w Polsce.

adidos09

Ukazać raczej ta ale w jakiej postaci...

Czarnogwardzista

Liczę na Trylogię DRAGONHEART na DVD. W dobrej jakości obrazu (nie znoszę VCD) i z dodatkami specjalnymi. W USA mają zrobić reedycję DRAGONHEART 1 i 2, więc mam nadzieję że w Polsce również będzie.

adidos09

trollujesz? czy t ytak na serio? ... w dodatku masz zdjecie z hobbita? Pozatym co Universal robi przy takim gownie?

Mr_Krytyk

Na serio. Lubię "Ostatniego smoka". I tymi słowy zakończę z Tobą rozmowę.

ocenił(a) film na 5
adidos09

25 kwietnia ma premierę na dvd w Polsce. tytuł: Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika

theszymonfilipiak

tak zauważyłem kilka dni temu datę premiery w Polsce. Ciekawe czy wznowią też poprzednie części jak w UK.

ocenił(a) film na 7
theszymonfilipiak

A mógłbyś podrzucić jakieś źródło tego info, bo nie mogę znaleźć ?

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Mr_Krytyk

Nie wiem czy wiesz, ale na podstawie tego co człowiek napisał da się określić czy jest to osoba poważna i racjonalna, czy nie i wypowiada się tylko dlatego że nie ma nic lepszego do roboty.
Twoja wypowiedź jest kompletnie bez sensu - brak argumentów, brak wiedzy, używanie pojęć których się nie rozumie.
Nie wspominając już o ocenianiu filmu który jeszcze nie miał premiery...

Dorośnij i zacznij zachowywać się jak cywilizowany człowiek, albo nie wypowiadaj się jeśli nie masz zamiaru napisać niczego sensownego/racjonalnego.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
adidos09

Już jest z Lektorem od 2 dni na Torkach lata :P Film nawet daje rade 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones