PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37899}

Ostatni wojownik

The Ultimate Warrior
5,1 268
ocen
5,1 10 1 268
Ostatni wojownik
powrót do forum filmu Ostatni wojownik

...nie tak dobra jak wyżej wymienione,ale wydaje mi się warta uwagi dla miłośników gatunku.Pierwsza godzina jest dość średnia,ale ostatnie 30 minut rozgrywające się w opuszczonych tunelach metra naprawdę udane .W tych scenach czuć świetny klimat i tylko szkoda,ze cały film nie jest w takim stylu.Dzięki tej części obraz ten zapracował na mocne 6/10.

ocenił(a) film na 5
hellboyjr

Też mi się motyw tej komuny Barona skojarzył z drugim "Mad Maksem". I też uważam, że film jest o kilka klas niżej od "Escape from NY" czy "Road Warriora" właśnie. Na uwagę zasługują na pewno role von Sydowa i Brynnera (to dla nich się na seans skusiłem), klimat oraz finałowa walka w tunelu. Natomiast zdecydowanie na minus są takie rzeczy jak kretyńskie wprowadzenie postaci Brynnera, irytująca muzyka, kiepski główny czarny charakter, no i ziejąca z ekranu nuda, która kończy się mniej więcej wtedy, gdy zaczyna się kończyć film (niestety). 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones