PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473865}
5,9 12 131
ocen
5,9 10 1 12131
3,7 3
oceny krytyków
Ostatnia akcja
powrót do forum filmu Ostatnia akcja

Na Zus??? :)

ocenił(a) film na 5

Jakiś humor się z ekranu do widza przebija jak słonko przez chmury po burzy...

Qxaniec

Nie zgodzę jest trochę naprawdę niezłych scen!

ocenił(a) film na 5
julita23

no może są z trzy no może cztery dobre sceny i faktycznie jakiś tam humor się przebija ale film ogólnie mnie wynudził

ocenił(a) film na 3
Qxaniec

Tytuł wątku to chyba jedyny dobry tekst z filmu, resztę można sobie spokojnie darować.

ocenił(a) film na 4
kaskadejro

Racja podpisuje się pod tym, tylko to mnie rozśmieszyło w tym filmie. Ale za to po jego obejrzeniu jeszcze bardziej rozbawił mnie opis filmu który serwuje nam dystrybutor...:P...beka śmiechu....

ocenił(a) film na 6
kaskadejro

jeszcze jest parę niezłych: "Mogę ją zastrzelić? Masz jakąś broń? Mogę ją udusić","Ty mi tu z szarżą nie wyjeżdżaj" i celowanie do niego z pistoletu,albo scena jak przed akcją panowie biorą Geriavit,takze nie zgadzam się,że oprócz tamtego tekstu film nie jest nic warty.

ocenił(a) film na 9
Kuba1812_1996

świetne teksty, świetne sceny mogę ten film oglądać godzinami bo Kociniak tam gra a ja go uwielbiam.

ocenił(a) film na 9
Qxaniec

Największy plus za świetna obsadę: Krawtówna, Janowska, Kociniak, Siemion, Machulski, Ordon, Staruch, Fronczewski. Mi się film bardzo podoba:) Machulski, Siemion już niestety nie żyją, a aktorami byli prima sort!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones