PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473865}
5,9 12 131
ocen
5,9 10 1 12131
3,7 3
oceny krytyków
Ostatnia akcja
powrót do forum filmu Ostatnia akcja

Takim Aktorom mogę wybaczyć wszystko. scenarzyście, reżyserowi i muzykom NIGDY. Zapamiętam te nazwiska, żeby unikać kolejnych rozczarowań.Najbardziejj irytowała mnie
muzyka

ocenił(a) film na 9
Chicago10

oglądałam film super świetna gra Kociniaka, Krafftównej ,Fronczewskiego,Machulskiego,Ordona to są aktorzy a nie jakieś Cichopki czy Mroczki

ocenił(a) film na 3
kinomanka_13

...co nie zmienia faktu, że to bezsensowny film

ocenił(a) film na 6
yeticzek

Nie nazwałabym tego filmu "bezsensownym". To jest komedia, więc na niektóre "akcje" trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Owszem, zgodzę się, że to nie żadna rewelacja, film bez żadnych fajerwerków, a gra aktorów momentami sztuczna, ale w sobotni wieczór obejrzeć można. Ode mnie 6/10.

ocenił(a) film na 3
Chicago10

hmm długo się zastanawiałem zanim wystawiłem ocenę.
Ale doszedłem do wniosku, że dawanie wyższej oceny tylko dlatego bo gra tam kilu świetnych aktorów to nieporozumienie.
Film jest fatalny i cisza nad tą trumną.
3/10

ocenił(a) film na 5
BartezGambler

Film istotnie cieniutki i sama obecność kilku świetnych aktorów na wyższą ocenę wpłynąć nie powinien. Rzecz w tym, że oni jednak w tym filmie grali i ich aktorstwo winduje moją ocenę całości na pełną piątkę.
5/10

ocenił(a) film na 3
AbuKamil

Niestety mam podobnie. Takiej plejady aktorow nie powstydziloby sie arcydzielo ! Dalem 3 wylacznie z sentymentu do archiwalnych rol zaangazowanych tu aktorow (w Ostatniej Akcji wyroznilbym jedynie Kociniaka i Fronczewskiego). Scenariusz, dialogi, zdjecia sa na poziomie naciaganej Dwojki. Od polowy widz meczy sie coraz bardziej. Straszna wpadka.

ocenił(a) film na 8
Chicago10

Zobaczyć Ordona i Kociniaka u schyłku kariery - bezcenne. Wzruszający, bezsensowny, pamiątkowy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones