PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693626}
5,2 53
oceny
5,2 10 1 53

Ostatnia akcja
powrót do forum filmu Ostatnia akcja

https://vimeo.com/116873712

ocenił(a) film na 8
astovrag

Dzieki ziomus za namiar na te etiude filmowa.Rezyser tej etiudy to spory talent jesli chodzi o rezyserie i scenopisarstwo dlatego smaki mi narobil CICHA NOCA ktora wkrotce bedzie w kinach.Wydaje mi sie ze szykuje nam sie CICHA NOC jako jeden z najlepszych polskich filmow roku.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Nie ma sprawy. Jezeli nie ma postu dotyczacego dostepnosci danej etiudy, to zawsze wrzucam takowy. „Cicha Noc” to absolutne arcydzielo wspolczesnego kina polskiego. Mialem okazje obejrzec juz ja na FPFF w Gdyni. Polecam serdecznie!

ocenił(a) film na 8
astovrag

A powiedz mi czy widziales NAJLEPSZEGO i TOTEM na tym konkursie? Myslisz ze NAJLEPSZY i TOTEM maja szansa namieszac i zdobyc wazne nagrody? TOTEM to podobno jeden z najlepszych dramatow gangstersko sensacyjnych od Psow(o nowych Pitbullch Vegi sie nie wypowiadam bo koles totalnie przegial i przesadzil z wciskaniem co 5 minut debilnych zartow.Nowe Pitbulle Vegi przez te zarciki zniszczyly dramat kryminalny jakimi mialy byc a staly sie chwilami marna kopia ZABOJCZYCH BRONI).

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

„Najlepszego” widzialem i bylem zachwycony. Najlepszy polski film sportowy i na pewno w moim top10 polskich filmow ;-). O ‚Totemie’ jedynie slyszalem (nie grali go w Gdyni ;-/). Dzieki za rekomendacje.Widze, ze za tydzin wchodzi do kin, wiec na bank sie wybiore. Co do Pitbulli Vegi to takie moje guilty pleasure. Najbardziej podobaly mi sie Nowe Porzadki, ale nowy „Botoks” to nieporozumienie. Moim zdaniem jeden z najgorszych filmow w historii polskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 8
astovrag

Polska to kraj pelen paradoksow... Ty jak i masa innych ludzi jada po BOTOKSIE po calosci a film przyciagnal do kin juz ponad 2 miliony 300 tysiecy osob przez co film zarobil ponad 46 milionow zlotych. To sie w pale nie miesci po prostu... I sam wspomnisz me slowa ze nowy film Vegi KOBIETY MAFII ktory juz w lutym wchodzi do kin znow stanie sie wielkim hitem sciagajac jeszcze wiecej ludzi do kin niz Botoks. Nie rozumiem fenomenu Vegi i dlaczego tak po chamsku w kazdym filmie skreca w strone komedii i pastiszu. Podobaly mi sie jego filmy gdy kiedys byl powazny i skupiony.Mam na mysli starego PITBULLA z Dorocinskim. Tam nie bylo debilnych zartow co 5 minut tylko solidne sensacyjne kino. Niestety Vega zauwazyl ze debile kochaja te jego debilne zarciki i w kazdym nowym filmie wciska to niemilosiernie.W KOBIETACH MAFII na sto procent znow pojawia sie chore zarty ktore naprawde juz malo bawia. W tym naszym niestety chorym kraju swietni mega inteligetni rezyserzy klepia biede lub sa wrecz dyskryminowani a milionerami w krotkim czasie i mega slawni staja sie faceci pokroju Vegi. To jest chore ale tak jest... Pasikowski lub Zamojda tez robili filmy sensacyjne o policji i gangsterach ale jakos zarciki pojawialy sie co jakis czas nie non stop przez co tamte filmy byly powazniejsze. Niestety ale Vega jest obecnie w Polsce krolem zarabia najwiecej a wcale nie robi najlepszych filmow ;-(

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Zauwaz, ze na nigdzie nie wspomnialem nic o popularnosci Vegi i jego tworczosci. Wyrazilem tyko moje zdanie na temat „Botoksu”, no sle coz - trudno sie z Toba nie zgodzic. To wszystko prawda. Ladnie ktos napisal na forum Filmwebu: „Typowa polska rozrywka w dzisiejszych czasach to filmy Vegi, KSW i dusco polo”.

astovrag

dzięki za źródło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones