PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859}
6,5 7 635
ocen
6,5 10 1 7635
5,0 4
oceny krytyków
Ostatnia misja
powrót do forum filmu Ostatnia misja

czy wy tez uwazacie ze jest to, najdluzsza i najwieksza reklama SEAT'a jaka kiedykolwiek powstala? :P

ocenił(a) film na 4
big_ghost

Dałoby radę to przełknąć, ale supergangster Baka w żółtej Cordobie wyglądał przekomicznie. :)

adamcpdst

hahaha! to fakt, jak to zobaczylem odrazu wydalem dzwiek; pff. ;D

ocenił(a) film na 7
big_ghost

polecam jeszcze dłuższą i duzo lepiej zrobioną reklamę audi pod tytułem Transporter2

ocenił(a) film na 7
air87

No, audi nie poskąpiło kasy:)

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

No to fakt:)

big_ghost

Do spółki z reklamą Tobacoff :)

ocenił(a) film na 6
big_ghost

Panorama Firm tam też non stop na kubkach, książkach, kalendarzach.

ocenił(a) film na 5
big_ghost

Hehe, absurdalny product placement (lokowanie produktów), bo jak szakal, policjant i mafia mogą wszyscy jeździć Seatami Toledo i Ibiza.

big_ghost

"Halo! Jakiego koloru jest to Toledo?"

Pięęęękne. W mojej opinii - film w 100% pasuje do następnego masochisty.

ocenił(a) film na 7
big_ghost

Tak!

ocenił(a) film na 6
big_ghost

Haha racja! Choc film nawet niezły to lokowanie tych produktow przesada. Tak samo.jak express do kawy I te pastylki z nikotyna. Kiedys podobna akcja byla w operacji samum ale tam z kolei piwko Warka i wodka bodajze luksusowa lub wyborowa - juz nie pamietam dokladnie. No skads trzeba kase zebrać ;) ale jak ktos tez wyzej wspomnial. Gangsta Baka w zoltym seacie rozwalil. Choć mnie najbardziej rozsmieszyla scena jak pokazali 2 auta - jego i tej laski co jezdzila takim pomarańczowym. Dziwnie to wyglądało na tle takiej szarowy w PL

big_ghost

Ale i tak najdłuższą miał Nissan w Ekstradycji 3. Micra, Primera, Terrano II, Patrol, Maxima-wszyscy jeździli Nissanami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones